Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

В літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка відбулась презентація музейної абетки

В літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка

відбулась презентація музейної абетки

 

7   червня  2017  року   в   Полтавському   літературно - меморіальному  музеї В. Г. Короленка відбулась презентація спільного проекту "Музейна абетка-путівник", яку підготували і провели працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Така співпраця є результатом і продовженням співробітництва працівників музею та бібліотеки в напрямку розвитку музейної педагогіки.

Запрошені на захід діти з пришкільного табору СНВК № 26 не просто вчили літери української абетки, а й поринули в чарівну музейну реальність, яка сповнена найрізноманітніших таємниць. Юні читачі знайомились із експонатами музею за допомогою абетки, адже до кожної літери підібраний певний експонат та цікавий віршик до нього.

Діти з подивом дізнались, що юпка – це не тільки жіночій одяг, а й застаріле визначення чоловічого каптану зі складками, що бювар – це папка для документів, що у часи В. Г. Короленка також використовували утримувачі паперу, побачили незвичайну французьку абетку, листки якої зроблені не із паперу, а із тканини.

Загалом маленькі читачі суттєво збагатили мовний запас та зацікавились музеєм як місцем зустрічі з дивовижними предметами, захопливими історіями, яскравою особистістю минулого.


Новини події

Анонс

Сторінка читача

Пошук