Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Родинно-різдв’яний smart-шопінг

Родинно-різдвяний smart-шопінг

Різдвяні  свята – це найсімейніші з усіх свят, вони чарівні і неповторні.  А без чого не буде ні свята, ні подарунків, ні ласощів? Звичайно ж – без шопінга. 22 грудня у відділі дитячого та сімейного читання на читацькі родини чекав не просто шопінг, а  – Родинно-різдвяний smart-шопінг.

Родини, відвідуючи   локації: «Офіс Санти», «Бібліо-салон Сніжинки-веселинки», «Детективне бюро «Нишпорка»  Шерлока Гавса», «Приймальню Айболита» та «Будуар ворожки», заробляли Новорічно-бібліотечну валюту – Шишки.

У  локаціях на гостей чекали: Читаліна, Шерлок Гавс, Сніжинка-веселинка та Ворожка. А новорічна вікторина – «Зимова круговерть», поради про те, як правильно писати листа Миколі Чудотворцю, цікаві ігри, "танці-забавлянці", виготовлення святкової гірлянди, ворожіння від циганки, а потім подарунок від неї чарівних шишок з передбаченням на 2018 рік – все це відбулося у нас святі. І, звісно ж, зявився Санта-Клаус, перед яким діти демонстрували свої творчі таланти та отримали за це солодкі подарунки.

      Дякуємо бібліотекарям Центральної бібліотеки для дітей Херсонської ЦБС за цікаву ідею, яку ми придбали на Міжрегіонального ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокреатив-2017»


Новини події

Анонс

Сторінка читача

Пошук