Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ЛІСОК У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ЛІСОК

У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8 травня біля Обеліску загиблим воїнам – мешканцям селища Лісок Подільського району м. Полтави за участі працівників бібліотеки відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліску героїв.

Прийшли привітати мешканців Ліска учні Полтавської гімназії № 21. А працівники бібліотеки підготували для присутніх огляд-розповідь про відомих письменників з різних країн світу, які воювали на фронтах Другої Світової.

З привітальними словами звернулися до мешканців селища й представники депутатського корпусу: депутати Полтавської міської ради Андрій Матковський та Володимир Корчака, депутат Подільської районної у м. Полтаві раді Олександр Сутягін, а також голова селищного комітету Зінаїда Абакумова.

Прикрасили урочистості традиційний салют із голубів та велика концертна програма, з якою завітала до Ліска творча делегація із Кобеляцького району: поети-члени громадської організації «Літератор», учні та вчителі шкіл, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості                               ім. М. Касьяна  з віршами, піснями і музичними номерами.

Завершилось дійство традиційним пригощанням присутніх солдатською кашею.


Новини події

Анонс

Сторінка читача

Пошук