Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Виставка малюнків «Яскраві барви»

Виставка малюнків «Яскраві барви»

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до бібліотеки на виставку живопису вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала Академія мистецтв» ім. Раїси  Кириченко.

Детальніше: Виставка малюнків «Яскраві барви»

Оригамі – оригінальний конструктор

Юний друже! У нашій бібліотеці відкрилася персональна виставка Глушко Ксенії, вихованки гуртка «Оригамі – оригінальний конструктор» Полтавського міського центру позашкільної освіти.

 

 Полтавка Ксенія Глушко 9 років пересувається на колісному кріслі, адже раніше перенесла тяжку хворобу. Та попри це, вона вважає себе щасливою людиною і намагається вести активний спосіб життя. Нещодавно школярка почала займатися східними танцями, любить кататися на велосипеді і взагалі обожнює активний відпочинок.   

Детальніше: Оригамі – оригінальний конструктор

«Читацька вітрина для всієї родини!»

 

 

 

Шановні батьки! Запрошуємо вас на перегляд літератури під назвою «Читацька вітрина для всієї родини!» з циклу «Родинна читальня», який представлений у відділі дитячого та сімейного читання.

 

 

Детальніше: «Читацька вітрина для всієї родини!»

Книжкова виставка «Респект, читацька родина!»

                 Книжкова виставка «Респект, читацька родина!»

Дорогі друзі!   Запрошуємо вас до відділу дитячого та сімейного читання, де  розгорнуто цікаву та незвичайну книжкову виставку-інсталяцію  «Респект, читацька родина!». Основним гаслом експозиції став вислів відомого лікаря та педагога Яна Корчака: «Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає». 

Детальніше: Книжкова виставка «Респект, читацька родина!»

Королева детективу

Агата Крісті – англійська письменниця, майстриня детективного жанру. Вона входить в когорту найвідоміших у світі авторів детективної прози і є однією із найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра).

Детальніше: Королева детективу

Для потреб щоденного читання

 

Юний друже! А чи знаєш ти, що читання книг подовжує життя? Згідно з останніми дослідженнями, тривалість життя людей, які захоплюються читанням, в середньому на 2-3 роки більша, ніж у тих, хто нічого не читає. Тому, щоб прожити довше, потрібно виділяти на читання приблизно 30 хвилин у день. 

Детальніше: Для потреб щоденного читання

«Малюю радісний світ своїх мрій!»

Шановні користувачі!

        Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного запрошує вас  відвідати  виставку  образотворчих робіт юної талановитої художниці, вихованки  Зразкового художнього колективу  народного декоративно-ужиткового мистецтва творчої майстерні "Барвінок" Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,  Ксенії Гарбовської  «Малюю радісний світ своїх мрій!».

Детальніше: «Малюю радісний світ своїх мрій!»

«У світі вітражів»

Шановні друзі!

Запрошуємо вас на виставку творчих робіт «У світі вітражів». Під такою назвою представили свої роботи учні Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26".

Детальніше: «У світі вітражів»

Чорно-білі ігри мудреців

Чорно-білі ігри мудреців

"Шахи, як любов і музика, володіють здатністю робити людину щасливою"

Зіґберт Тарраш, гросмейстер

Детальніше: Чорно-білі ігри мудреців

100- річчя Рея Бредбері

  «Є злочини гірші, ніж спалювати книжки. Це – не читати їх»

                                                                                          (Р. Бредбері)

Детальніше: 100- річчя Рея Бредбері

Твори свою Україну!

 

Шановні читачі! У нашій бібліотеці на вас очікує перегляд літератури під назвою «Твори свою Україну»

Детальніше: Твори свою Україну!

Мандрівка в прадавні часи

Шановні читачі! У нашій бібліотеці на вас чекає перегляд літератури «Драконарій» із циклу книжкових дефіле «Зоопоказ».

Детальніше: Мандрівка в прадавні часи

Ернест Сетон-Томпсон

Шановні користувачі! До вашої уваги у відділі дитячого та сімейного читання представлено перегляд літератури з циклу «Сьогодні народився…», присвячений 160-річному ювілею канадського письменника Ернеста Сетон-Томпсона.

 

Детальніше: Ернест Сетон-Томпсон

Шлях до Олімпу

 

Шлях до Олімпу

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у нашу бібліотеку на перегляд літератури «Україна вболіває», присвячений видатним українським спортсменам, які у різнийчас представляли нашу країну в Олімпійських іграх.

Детальніше: Шлях до Олімпу

«Мамі» Гаррі Поттера – 55 років!

«Мамі» Гаррі Поттера – 55 років!

Англійська письменниця Джоан Кетлін Роулінг, яка прославилася на весь світ завдяки циклу книг про юного чародія Гаррі Поттера, 31 липня святкує ювілей. З цієї нагоди ми підготували для вас перегляд літератури із циклу «Сьогодні народився…»

Детальніше: «Мамі» Гаррі Поттера – 55 років!

Пірнаймо у книжкове море

 

Пірнаймо у книжкове море

Шановні читачі! У нашій бібліотеці на вас очікує перегляд літератури під назвою «Живи, рибко, велика і маленька!» з циклу книжкових дефіле «Зоопоказ».

Детальніше: Пірнаймо у книжкове море

Найвизначнішій сучасній поетесі України – 90 років!

Найвизначнішій сучасній поетесі України – 90 років!

Шановні читачі! З нагоди ювілею Ліни Костенко, який поетеса відзначає 19 березня, у відділі дитячого та сімейного читання бібліотеки на вас чекає перегляд літератури з циклу «Сьогодні народився…».

Детальніше: Найвизначнішій сучасній поетесі України – 90 років!

Татова майстерня

Татова майстерня

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на перегляд літератури «Майструємо разом із татком» з циклу «Родинна читальня».

Детальніше: Татова майстерня

Мандрівка на морське дно

Мандрівка на морське дно

Шановні користувачі! Чи цікаво вам дізнатися, де живуть русалки та інші фантастичні мешканці морів? Якщо так, то запрошуємо вас у нашу бібліотеку на дивовижну книжкову виставку-будиночок казкових героїв під назвою «Русалчине королівство».

Детальніше: Мандрівка на морське дно

Малюнки за мотивами віршів Тараса Шевченка

Малюнки за мотивами віршів Тараса Шевченка

 

Шановні користувачі! Напередодні 206-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка запрошуємо вас у бібліотеку на виставку дитячих малюнків-ілюстрацій до творів поета.

Детальніше: Малюнки за мотивами віршів Тараса Шевченка


Новини події

Сторінка читача

Пошук