Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Долаючи кордони» - виставка до Дня Європи в бібліотеці

«Долаючи кордони» - виставка до Дня Європи в бібліотеці

1 квітня в приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відкрилася персональна виставка картин учениці Полтавської дитячої художньої школи Софії Коротіч (керівник – Ірина Шрамко). Виставка під назвою «Долаючи кордони» приурочена до Дня Європи.

Детальніше: «Долаючи кордони» - виставка до Дня Європи в бібліотеці

Книжки з автографом у бібліотеці

Книжки з автографом у бібліотеці

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ розвитку читання й естетичного виховання на перегляд літератури з фотолокації «Книжки з автографом».

Детальніше: Книжки з автографом у бібліотеці

Подарунок юним книгоманам

 

Шановні користувачі! Раді повідомити, що у відділі дитячого та сімейного читання на вас чекає перегляд чергової порції цікавих книжкових новинок, отриманих бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Подарунок юним книгоманам

В чарівний книжковий світ вам завжди відкрито вхід

В чарівний книжковий світ вам завжди відкрито вхід

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання, де на вас чекають новенькі книжки, отримані бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: В чарівний книжковий світ вам завжди відкрито вхід

Семену Скляренку – 120 років!

Семену Скляренку – 120 років!

Шановні користувачі! У відділі дитячого та сімейного читання на вас чекає перегляд літератури із циклу «Літературний ювілей», приурочений до 120-річчя від дня народження українського письменника, автора історичних романів  Семена Дмитровича Скляренка.

Детальніше: Семену Скляренку – 120 років!

Шевченкіана на полицях бібліотеки

Шановні користувачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання бібліотеки для вас розгорнуто перегляд літератури під назвою «Всім наступним поколінням» з нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше: Шевченкіана на полицях бібліотеки

Виставка картин «Погляд у світ…»

Виставка картин «Погляд у світ…»

Шановні користувачі! Завітайте у бібліотеку на виставку творчих робіт Вікторії та Юлії Щекань, вихованок Карлівського Будинку дитячої та юнацької творчості зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок»» (керівник – Світлана Колодяжна).

Детальніше: Виставка картин «Погляд у світ…»

Весна на дитячих малюнках

Весна на дитячих малюнках

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у бібліотеку на виставку творчих робіт учнів ПШ № 41 м. Полтава під назвою «Весняний настрій».

Детальніше: Весна на дитячих малюнках

Книги для тебе й про тебе

Книги для тебе й про тебе

Шановні користувачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання для вас підготували перегляд літератури під назвою «Книги для тебе й про тебе», на якому представлено книги для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку, отримані бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Книги для тебе й про тебе

Читай і змінюй свій погляд на дику природу

Читай і змінюй свій погляд на дику природу

Шановні користувачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання на вас чекає перегляд літератури «Усе, що існує, – цінне» до Всесвітнього дня дикої природи, який щорічно відзначають 3 березня.

Детальніше: Читай і змінюй свій погляд на дику природу

Книжкові новинки на будь-який смак

Книжкові новинки на будь-який смак

        Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на перегляд книжкових новинок, які бібліотека отримала за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Книжкові новинки на будь-який смак

Книги, що допоможуть у вивченні рідної мови

Шановні читачі! До вашої уваги в бібліотеці представлено перегляд літератури «Серце нації б’ється у слові» до Міжнародного дня рідної мови, який відзначають 21 лютого.

На перегляді ви знайдете як посібники з української мови, так художні книги класиків української літератури.

Детальніше: Книги, що допоможуть у вивченні рідної мови

Виставка дитячих малюнків на зимову тематику

Шановні користувачі! Завітайте в нашу бібліотеку на виставку творчих робітвихованців студії образотворчого мистецтва «Веселка» Розсошенського БК (керівник Юлія Ільяшева) під назвою «Сині кольори нашої зими».

Детальніше: Виставка дитячих малюнків на зимову тематику

Ювілей легендарного казкаря

Ювілей легендарного казкаря

Шановні читачі! Запрошуємо вас у бібліотеку на перегляд книг з циклу «Літературний ювілей» до 245-річчя з дня народження німецького письменника, композитора, художника і юриста Ернста Теодора Амадея Гофмана.

Детальніше: Ювілей легендарного казкаря

Книгозірки від Зірки

Книгозірки від Зірки

Шановні читачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання на вас чекає перегляд літератури під назвою «Книгозірки від Зірки», на якому представлено книги української письменниці Зірки Мензатюк.

Детальніше: Книгозірки від Зірки

Книги для новорічного настрою

Книги для новорічного настрою

 

Шановні користувачі! У бібліотеці представлений перегляд літератури для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку під назвою «Диво починається, свято наближається», присвячений зимовим святам.

Детальніше: Книги для новорічного настрою

Передноворічні виставки дитячих робіт

Передноворічні виставки дитячих робіт у бібліотеці

Шановні користувачі! З нагоди прийдешніх новорічних свят  у бібліотеці представлені дві виставки дитячих художніх робіт.

Детальніше: Передноворічні виставки дитячих робіт

Геометрія зими

Геометрія зими

11 грудня працівники Полтавського міського центру позашкільної освіти оформили в бібліотеці зимову вітрину-виставку під назвою «Геометрія зими», на якій представлені роботи вихованців гуртків прикладного напряму.

Детальніше: Геометрія зими

Ювілей Райнера Марії Рільке

Ювілей Райнера Марії Рільке

Шановні читачі! Запрошуємо вас на перегляд літератури із циклу «Сьогодні народився», присвячений 145-річчю відомого поета-модерніста ХХ ст. Райнера Марії Рільке.

 

Детальніше: Ювілей Райнера Марії Рільке

Виставка малюнків «Яскраві барви»

Виставка малюнків «Яскраві барви»

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до бібліотеки на виставку живопису вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала Академія мистецтв» ім. Раїси  Кириченко.

Детальніше: Виставка малюнків «Яскраві барви»


Новини події

Сторінка читача

Пошук