Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Ювілей легендарного казкаря

Ювілей легендарного казкаря

Шановні читачі! Запрошуємо вас у бібліотеку на перегляд книг з циклу «Літературний ювілей» до 245-річчя з дня народження німецького письменника, композитора, художника і юриста Ернста Теодора Амадея Гофмана.

Детальніше: Ювілей легендарного казкаря

Книгозірки від Зірки

Книгозірки від Зірки

Шановні читачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання на вас чекає перегляд літератури під назвою «Книгозірки від Зірки», на якому представлено книги української письменниці Зірки Мензатюк.

Детальніше: Книгозірки від Зірки

Книги для новорічного настрою

Книги для новорічного настрою

 

Шановні користувачі! У бібліотеці представлений перегляд літератури для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку під назвою «Диво починається, свято наближається», присвячений зимовим святам.

Детальніше: Книги для новорічного настрою

Передноворічні виставки дитячих робіт

Передноворічні виставки дитячих робіт у бібліотеці

Шановні користувачі! З нагоди прийдешніх новорічних свят  у бібліотеці представлені дві виставки дитячих художніх робіт.

Детальніше: Передноворічні виставки дитячих робіт

Геометрія зими

Геометрія зими

11 грудня працівники Полтавського міського центру позашкільної освіти оформили в бібліотеці зимову вітрину-виставку під назвою «Геометрія зими», на якій представлені роботи вихованців гуртків прикладного напряму.

Детальніше: Геометрія зими

Ювілей Райнера Марії Рільке

Ювілей Райнера Марії Рільке

Шановні читачі! Запрошуємо вас на перегляд літератури із циклу «Сьогодні народився», присвячений 145-річчю відомого поета-модерніста ХХ ст. Райнера Марії Рільке.

 

Детальніше: Ювілей Райнера Марії Рільке

Виставка малюнків «Яскраві барви»

Виставка малюнків «Яскраві барви»

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до бібліотеки на виставку живопису вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала Академія мистецтв» ім. Раїси  Кириченко.

Детальніше: Виставка малюнків «Яскраві барви»

Оригамі – оригінальний конструктор

Юний друже! У нашій бібліотеці відкрилася персональна виставка Глушко Ксенії, вихованки гуртка «Оригамі – оригінальний конструктор» Полтавського міського центру позашкільної освіти.

 

 Полтавка Ксенія Глушко 9 років пересувається на колісному кріслі, адже раніше перенесла тяжку хворобу. Та попри це, вона вважає себе щасливою людиною і намагається вести активний спосіб життя. Нещодавно школярка почала займатися східними танцями, любить кататися на велосипеді і взагалі обожнює активний відпочинок.   

Детальніше: Оригамі – оригінальний конструктор

«Читацька вітрина для всієї родини!»

 

 

 

Шановні батьки! Запрошуємо вас на перегляд літератури під назвою «Читацька вітрина для всієї родини!» з циклу «Родинна читальня», який представлений у відділі дитячого та сімейного читання.

 

 

Детальніше: «Читацька вітрина для всієї родини!»

Книжкова виставка «Респект, читацька родина!»

                 Книжкова виставка «Респект, читацька родина!»

Дорогі друзі!   Запрошуємо вас до відділу дитячого та сімейного читання, де  розгорнуто цікаву та незвичайну книжкову виставку-інсталяцію  «Респект, читацька родина!». Основним гаслом експозиції став вислів відомого лікаря та педагога Яна Корчака: «Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає». 

Детальніше: Книжкова виставка «Респект, читацька родина!»

Королева детективу

Агата Крісті – англійська письменниця, майстриня детективного жанру. Вона входить в когорту найвідоміших у світі авторів детективної прози і є однією із найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра).

Детальніше: Королева детективу

Для потреб щоденного читання

 

Юний друже! А чи знаєш ти, що читання книг подовжує життя? Згідно з останніми дослідженнями, тривалість життя людей, які захоплюються читанням, в середньому на 2-3 роки більша, ніж у тих, хто нічого не читає. Тому, щоб прожити довше, потрібно виділяти на читання приблизно 30 хвилин у день. 

Детальніше: Для потреб щоденного читання

«Малюю радісний світ своїх мрій!»

Шановні користувачі!

        Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного запрошує вас  відвідати  виставку  образотворчих робіт юної талановитої художниці, вихованки  Зразкового художнього колективу  народного декоративно-ужиткового мистецтва творчої майстерні "Барвінок" Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,  Ксенії Гарбовської  «Малюю радісний світ своїх мрій!».

Детальніше: «Малюю радісний світ своїх мрій!»

«У світі вітражів»

Шановні друзі!

Запрошуємо вас на виставку творчих робіт «У світі вітражів». Під такою назвою представили свої роботи учні Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26".

Детальніше: «У світі вітражів»

Чорно-білі ігри мудреців

Чорно-білі ігри мудреців

"Шахи, як любов і музика, володіють здатністю робити людину щасливою"

Зіґберт Тарраш, гросмейстер

Детальніше: Чорно-білі ігри мудреців

100- річчя Рея Бредбері

  «Є злочини гірші, ніж спалювати книжки. Це – не читати їх»

                                                                                          (Р. Бредбері)

Детальніше: 100- річчя Рея Бредбері

Твори свою Україну!

 

Шановні читачі! У нашій бібліотеці на вас очікує перегляд літератури під назвою «Твори свою Україну»

Детальніше: Твори свою Україну!

Мандрівка в прадавні часи

Шановні читачі! У нашій бібліотеці на вас чекає перегляд літератури «Драконарій» із циклу книжкових дефіле «Зоопоказ».

Детальніше: Мандрівка в прадавні часи

Ернест Сетон-Томпсон

Шановні користувачі! До вашої уваги у відділі дитячого та сімейного читання представлено перегляд літератури з циклу «Сьогодні народився…», присвячений 160-річному ювілею канадського письменника Ернеста Сетон-Томпсона.

 

Детальніше: Ернест Сетон-Томпсон

Шлях до Олімпу

 

Шлях до Олімпу

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у нашу бібліотеку на перегляд літератури «Україна вболіває», присвячений видатним українським спортсменам, які у різнийчас представляли нашу країну в Олімпійських іграх.

Детальніше: Шлях до Олімпу


Новини події

Сторінка читача

Пошук