Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Якось у Всесвіті…»

 

 

Книжкова виставка

«Якось у Всесвіті…»

 

 

Шановні читачі! Як щодо віртуальної подорожі у Всесвіті? Працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного підготували для вас книжкову виставку «Якось у Всесвіті…», яка є щорічною та приурочена до Міжнародного дня авіації та космонавтики, що святкується 2 квітня.

Цікаві та яскраві книги, представлені на виставці, відкриють для вас, юні читачі, дивовижний світ космосу. Тут ви знайдете багато пізнавальної інформації про дивовижні галактики, зірки, планети, комети та астероїди, космічні випромінювання, чорні діри та багато іншого. Майже всі книги ілюстровані чудовими малюнками та фото, картами зіркового неба та мальовничими схемами, в них описані найвідоміші космічні об’єкти – небесні тіла, астрономічні явища, космічні апарати.

Ви дізнаєтесь, як спостерігати за нічним небом, а також, де і коли можна побачити те чи інше космічне тіло. В книгах в розважально-ігровій формі подаються знання про Всесвіт. Це і загадки на логіку, і цікаві розповіді, і ще багато речей, які розкривають таємниці Космосу. 

Тож, 3, 2, 1… Летимо! Книжковий космос чекає на вас! Приємної мандрівки! 


Новини події

Сторінка читача

Пошук