Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка «Найцікавіші місця світу»

Книжкова виставка «Найцікавіші місця світу»

Друзі! Ви любите відкривати для себе нові місця, таємниці минулого, отримувати нові враження, а згодом ділитися ними з друзями? Так?

Чудово! Тож, розпочніть свою мандрівку негайно! Книжкова виставка «Найцікавіші місця світу» надихне вас на незабутні подорожі! Якщо хочете побачити увесь світ – на вас чекають книги: «Дива природи шести континентів". "Ілюстрована енциклопедія» та «Самые красивые и знаменитые заповедники мира». Вони  вразять вас розповідями про різноманітний світ природи  на морі і на суші.

 

Ви отримаєте естетичне задоволення і насолоду, відвідавши найкрасивіші парки і сади світу: італійські, англійські, французькі. В цьому вам стане у нагоді книга «Самые красивые и знаменитые Парки и Сады».

Якщо ви не любите далеко їздити – на вас чекають книжкові подорожі по Україні та її найцікавіших місцях, а допоможуть вам в цьому книги:  «Моя Батьківщина – Україна», «Найцікавіші місця України», «Україна неповторна» та інші.

Вас ласкаво запрошує в гості також наше чудове місто Полтава з її унікальними архітектурними ансамблями, чисельними парками й скверами.

Якщо вас цікавлять давні таємниці, запрошуємо вас у подорож до середньовічних замків Європи, міст-привидів, замків та фортець України. На виставці представлені захоплюючі книги: «Замки та фортеці України», «Города-призраки» саме з цієї тематики.

Тож, читайте, мандруйте будь-якими маршрутами! Чудових і незабутніх вам вражень!

 

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук