Книжкова виставка «Найцікавіші місця світу»

Книжкова виставка «Найцікавіші місця світу»

Друзі! Ви любите відкривати для себе нові місця, таємниці минулого, отримувати нові враження, а згодом ділитися ними з друзями? Так?

Чудово! Тож, розпочніть свою мандрівку негайно! Книжкова виставка «Найцікавіші місця світу» надихне вас на незабутні подорожі! Якщо хочете побачити увесь світ – на вас чекають книги: «Дива природи шести континентів". "Ілюстрована енциклопедія» та «Самые красивые и знаменитые заповедники мира». Вони  вразять вас розповідями про різноманітний світ природи  на морі і на суші.

 

Ви отримаєте естетичне задоволення і насолоду, відвідавши найкрасивіші парки і сади світу: італійські, англійські, французькі. В цьому вам стане у нагоді книга «Самые красивые и знаменитые Парки и Сады».

Якщо ви не любите далеко їздити – на вас чекають книжкові подорожі по Україні та її найцікавіших місцях, а допоможуть вам в цьому книги:  «Моя Батьківщина – Україна», «Найцікавіші місця України», «Україна неповторна» та інші.

Вас ласкаво запрошує в гості також наше чудове місто Полтава з її унікальними архітектурними ансамблями, чисельними парками й скверами.

Якщо вас цікавлять давні таємниці, запрошуємо вас у подорож до середньовічних замків Європи, міст-привидів, замків та фортець України. На виставці представлені захоплюючі книги: «Замки та фортеці України», «Города-призраки» саме з цієї тематики.

Тож, читайте, мандруйте будь-якими маршрутами! Чудових і незабутніх вам вражень!

 

 

 
Powered by Joomla!® ?????????? ??????? ??????????? ??? ????? ??. ?????? ????????. Designed by: free joomla themes reseller web hosting provider  Valid XHTML and CSS.