Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка «Адреси мужності»

Книжкова виставка «Адреси мужності»

Шановні читачі! В Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного діє книжкова виставка «Адреси мужності», яка висвітлює події двох доленосних битв – під Крутами та Революції Гідності, в яких сини України загинули героями в ім’я свободи та кращої долі свого народу.

 

І розділ «Крути – 100 років тому» ознайомить з подією історичної значимості для України – боєм молодих патріотів проти армії Муравйова на підступах до м. Києва біля станції Крути, що відбувся 29 січня 1918 року.

Книги «Героїка трагедії Крут», «Крути. Січень 1918 року» та іншідетально ознайомлять з подіями тих часів, а також сприятимуть становленню національної свідомості кожного читача, почуттю патріотизму, формуватимуть толерантність, громадянську компетентність, відповідальність, пізнавальний інтерес до історичного минулого рідного краю та повагу до героїчних вчинків.

ІІ розділ «В наш час – Майдан – Революція Гідності: Небесна сотня»

представлений книгами безпосередніх учасників подій на Майдані в м. Києві кінця 2013 – початку 2014 р.р., книгами про киян, про тих, хто солідаризувався з ними, приїхав у Київ і став учасником і творцем Революції Гідності («11 дней Майдана: записки киевлянки» Юлії Орлової), книгою-реквіємом та посвятою учасників Революції Гідності, яких об’єднав Майдан та зробив «воїнами світла», героїв, які зробили величезну самопожертву та віддали життя заради того, щоб Україна і всі ми встали з колін та почали змінювати свою державу на краще («Небесна сотня» декількох авторів), віршами про події та героїв Майдану («Вірші з Майдану» Дмитра Павличка, «Герої України не вмирають» С. Павлюченко), художніми виданнями «Вогняна зима» А. Кокотюхи, «Покров» Л. Дашвар та, навіть, «Казками про Майдан» Христини Лукащук для наймолодших користувачів.

 

Приємного читання!


Новини події

Сторінка читача

Пошук