Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Цикл переглядів літератури «Цікава наука»

 

Цикл переглядів літератури «Цікава наука»

 

Любі читачі! В Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відкривається цикл переглядів літератури «Цікава наука», до якого увійдуть пізнавальні матеріали з важливих наук: історії, географії, математики, біології, граматики, української мови. Сподіваємось, що ці матеріали ви використаєте як цікавий додатковий матеріал в учбовому процесі.

 

 

 До вашої уваги:

·        цікаві факти про окремі держави і народи, людство в цілому;

·        особливості рослинних і тваринних організмів;

·        задачі, головоломки, ребуси, приклади різної складності та ін.

Отже, перша наука – Географія.

Слово «географія» походить з грецької мови і означає «змальовувати (вивчати) землю».

З представлених на перегляді яскравих енциклопедій та довідників, таких як «500 найцікавіших питань та відповідей про Україну», «Географія для допитливих», «Географические открытия», «Великі мандрівники», «Все о странах и народах», «Країни і народи у питаннях і відповідях»  та інших ви довідаєтесь про людей, про їх відмінності та схожість, про тваринний і рослинний світ планети, про безліч цікавих географічних фактів, які розширюють горизонти нашого пізнання про планету та природу і, так чи інакше, носять географічний характер.

Для молодших читачів на перегляді представлена цікава книга Анни Третяк «Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні», з якої читачі дізнаються багато нового про планету, її будову, природу, історію, про людей, які її населяють, ближче познайомляться з Україною, зможуть торкнутись багатств нашого краю та відвідати його чудові місцини.

Тож, чекаємо на вас! Приємного навчання та читання разом з нами!

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук