Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Перегляд літератури «Книги, що відкривають світ краси»

Перегляд літератури «Книги, що відкривають світ краси»

 

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного на перегляд літератури «Книги, що відкривають світ краси».

Так книга «Визначні пам’ятки України» Віталія Власова та Оксани Данилевської розповість про події та людей української історії. У виданні Галини Шевцової «Грані світу. Україна-Японія: дерев’яна архітектура»  висвітлено порівняння двох давніх культур дерев’яного будівництва таких далеких географічно, але близьких за духом України та Японії.

 

В книзі «Истории украинской фотографии ХІХ-ХХ в. в.» автор Олександр Трачун робить акцент на творчу фотографію та її майстрів.

Мистецький альбом Інни Дорофієнко, Людмили Міляєвої та Ольги Рутківської «Сорочинський іконостас» створений за сприяння організаторів «Сорочинського ярмарку» та  присвячений одній з найвидатніших пам’яток українського бароко ХVІІІ ст., що зберігається на Полтавщині та виданий українською і англійською мовами.

Цікава ілюстрована енциклопедія Ірини Дашкової «Балет в рассказах и исторических анекдотах для детей» в гумористичній і доступній формі розповість про походження та значення слова «балет», чому він не став мистецтвом для всіх, а лише для обраних, чому балерини минулого гинули на сцені, що таке «пляски смерти», конний балет чи «Карусель» та багато іншого.

Перегляд включає ще багато інших цікавих видань.

Тож, приємного читання!


Новини події

Сторінка читача

Пошук