Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«У гості до Нептуна»

 

Книжкова виставка-інсталяція «У гості до Нептуна»

Любі друзі! Запрошуємо всіх любителів морських пригод, а також тих, хто захоплюється чарівним світом підводного царства до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. До вашої уваги книжкова виставка-інсталяція «У гості до Нептуна».

 

 

Ознайомившись з виставкою, багато цікавого знайдуть для себе ті, хто ще ніколи не бував на морі, і ті, хто вже багато разів на власні очі бачив на березі моря та під водою багато чого цікавого.

Перший розділ виставки «Невтомні морські мандрівники» розповість про видатних мандрівників та їх подвиги і досягнення. («Під парусами слави та удачі» Д. Морріс, дитяча енциклопедія «Підводний світ», «33 відповіді для маленьких чомучок» Ф. Кенбей, науково-популярне видання «Приборкуючи хвилі та глибини» та ін.)

Другий розділ «Незвідані глибини» повідає вам про рослинний та тваринний світ підводного царства. («Коралові рифи» Р. Коуп, «В мире дельфина и осьминога» С. Сахарнов, «Жизнь океана», С. Уеллс, ілюстрований атлас «Мир животных Д. Ламберт та ін.)

Третій розділ виставки «Острів відважних пригод» включає в себе пригодницькі романи, повісті, казки, міфи та легенди, які присвячені морській тематиці («Таємниці підводного човна» А. Кокотюха, «Земля Георгія», А. Санченко, «Морські міфи, казки та легенди» Белєнькова Н., «20 000 льє під водою» Жюль Верн та ін.)

Приємного читання!

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук