Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка «У пошуках казкової країни»

Книжкова виставка «У пошуках казкової країни»

Дорогий друже! Чи мрієш ти опинитися у вирі казкових пригод та відчути нові враження, пройти крізь справжні випробування та дива, познайомитися з новими казковими героями? Завітай до нас на незвичайну книжкову виставку «У пошуках казкової країни» .

 

Відгадуй загадки, виконуй завдання, зроби малюнки до улюбленої казки і тоді Казкова країна привітно зустріне тебе! І ти зрозумієш, що книжкові скарби  - то і є справжні казкові дива!

Книжкова виставка представлена вашій увазі складається із 3-х розділів:  І розділ під назвою «Підіть туди - не знаю куди», перенесе вас в Країну казки: «Найкращі казки», «Запрошує Бабуся Ягуся» Н. Амбрі, «Чарівні казки», «Сім улюблених казок»  ін.

У Другому розділі «Візміть таке – не знать яке» на вас чекають книги:  «Подорож у казку», «Сказки  Востока»,  «Казки про справжніх героїв» …

Третій розділ виставки «Не блукай – казку обирай» пропонує казку Т.Луньової «Усі ми будемо королевами», Ш. Перро «Попелюшка», «Енциклопедію в казках», «Казки мого дитинства» та багато інших.

 

Тож приходьте! Чекаємо на вас!


Новини події

Сторінка читача

Пошук