Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка «Fashion вибух»

Книжкова  виставка «Fashion  вибух»

 

Кожна сучасна людина прагне відповідати своїй епосі, крокувати в ногу з часом. Іншими словами – бути в тренді. Але у світі існує річ, яка була, є і буде престижною – це книга. Інтелект і різнобічний розвиток завжди в ціні. А що може краще допомогти розвиватися, як не книга?

 

Тож пропонуємо Вашій увазі, шановні читачі, незвичайну книжкову виставку «Fashion  вибух», яка окрім  цікавих книг, яскравого оформлення, має ще й ігрові та світлові елементи.

В першому розділі виставки «Вінтаж» представлені книги минулого в сучасній інтерпретації, а саме перевидання світових бестселерів: Германа Мелвіла «Мобі Дік», К. С. Льюїса  «Кінь та його хлопчик», Джонатана Свіфта «Мандри Гулівера», Елеонори Портер «Поліанна», Мігеля де Сервантеса «Дон Кіхот Ламанчеський» і ін.

Другий розділ «Від кутюр» знайомить з новими популярними творами зарубіжних  письменників –Туї  Т. Сазерленд  «Проти течії» (серія «Звіродухи»), А. Аудгільд Сульберг «Таємниця суперкрутих», Стівена Чбоскі «Привіт це Чарлі! Або переваги сором’язливих», Пілкі Дейва «Пригоди Капітана Безштанька», Дороти Тараковської «Дочка Чарівниці» та ін.

  Розділ третій виставки «На стилі» представляє книги сучасних українських авторів: Алевтіни Шавлач «Пампуха», Андрія Бачинського «Ватага веселих волоцюг», Марії Морозенко «Найвірніші», збірку цікавих інклюзивних оповідань «Terra інклюзія-2018» тощо.

         Виставка експонується у відділі дитячого та сімейного читання.

 

 

Дякуємо колегам з КЗК «Кременчуцька міська ЦБС для дітей» за подану ідею, яка надихнула на створення цієї книжкової виставки! 

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук