Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка «Історія геніального дитинства: Я – такий!»

 

Книжкова виставка

«Історія геніального дитинства: Я – такий!»

 

Якщо Ви, юні друзі, вирішили домогтися успіху в житті, то немає нічого кращого, ніж виховувати в собі якості успішної людини, на прикладі досягнень успішних і відомих людей. Історія знає багатьох видатних людей, гідних захоплення за їх силу, наполегливість  на шляху до досягнення своїх цілей.  Але ж хто з Вас знає, що потрібно, щоб стати успішним і взагалі, як виглядає цей шлях до успіху, через що потрібно пройти, перш ніж стати успішним?

 

На ці питання допоможе Вам знайти відповіді, книжкова виставка «Історія геніального дитинства: Я – такий!», що зацікавить як  дітей, так і  батьків.

Читання – основа великих досягнень у житті! Про це наголошують і   розділи книжкової виставки:  «Бери приклад!», «З ними до - мрії!», «Ти - зможеш!». На експозиції представлено велику палітру творів сучасних українських письменників: Ірен Роздобудько, Ольги Опанасенко, Олеся Ільченко, Єлєни Анфімової,  Лариси Денисенко та інших авторів серії: «Життя видатних дітей»(ЖВД).

Книги перенесуть вас у всесвіт дитячих мрій видатних особистостей: Богдана Хмельницького, Олександра Суворова, Владислава Городецького, Авраама  Лінкольна, Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрової Чайки, Перла Сайденстрікера, Брюса Лі, Махатму Ганді, Жорж Санд,  Шолом-Алейхема, Януша Корчака, Фріца Крейслера,  Матері Терези, Коко Шанель, Ніколи Тесли та інших відомих людей.

Окрасою виставки є афоризми видатних людей, але вислів Стіва Джобса  є  найважливішим:  «Я дійшов висновку: в усьому що ти робиш, потрібно наслідувати найкращих людей на світі».


Новини події

Сторінка читача

Пошук