Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Ювілейний букет – М. В. Гоголю

Ювілейний букет – М. В. Гоголю

  

Відділ дитячого та сімейного читання розпочинає цикл книжкових експозицій: «Ювілейний букет письменникам Полтавщини»,  приурочених ювілейним датам наших видатних письменників-земляків.

Перший з них  присвячений 210-й річниці з дня народження видатного літератора, дивовижного письменника Миколи Васильовича Гоголя, який народився та виріс на  українській землі, на  Полтавщині.     

 

Центральне місце експозиції займає унікальне видання, що  побачило світ більше аніж сто років тому,  відомого  полтавського фотографа Йозефа Хмелевського «Гоголь на Батьківщині: Альбом художніх фотокопій та геліогравюр».  На експозиції представлені також відомі збірки та окремі художні твори письменника: «Вечора на хуторі біля Диканьки», «Ніч напередодні Різдва», «Вій», знаменита поема «Мертві душі», літературна  збірка «Миргород», історична  повість  «Тарас  Бульба» та інші відомі твори  різних років видання.

Запропоновані до перегляду книги О. Полторацький  «Юність Гоголя», «Повість про Гоголя»,  М. В. Попович  «Микола Гоголь»  ознайомлять читачів  з різноманітними аспектами  життєвого та творчого шляху  великого співця української землі, про його зв’язок з Україною  та вплив українських традицій на творчість письменника.

Документи, представлені на ювілейному книжковому перегляді,   зацікавлять  як  дорослих, організаторів дитячого читання, так і  юних читачів. 


Новини події

Сторінка читача

Пошук