Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Любі читачі!

 

Любі  читачі!

          Відділ дитячого та сімейного читання запрошує Вас, долучитися до перегляду «Ерудит портал  журналів» - це  періодичні видання, які систематично отримує наша бібліотека.

 

 

 

        До вашої уваги запропоновані цікаві пізнавальні періодичні видання, такі як науково-популярний астрономічний журнал «Наше небо», журнал про високі технології,  та цікаві новинки програмного і апаратного забезпечення «hi-Tech PRO». Щомісячне періодичне видання «Личности», кожен номер якого містить декілька історико-біографічних нарисів про відомих визначних осіб, заснованих на малодоступному і архівному біографічному матеріалі. 

       На експозиції представлені журнали для садівників – любителів, для прихильників домашніх тварин, а також для тих, хто полюбляє, зробити щось своїми руками.

       Розважальні видання для підлітків – тинейджерів: «БЭМС!», «Клякса». Цікаві, яскраві видання для сучасних дівчат: «Zадавака”, «Юная леди», «Лиза»,«Отдохни». Сторінки  журналів  містять новини про улюблених зірок, інтерв’ю, цікаві факти, розваги, уроки краси, поради психолога. В кожному номері цікаві конкурси і завдання.

      Ці періодичні видання, юні друзі, ви  можете читати із своїми батьками і друзями.

     На перегляд представлено журнали для різних категорій читачів та різних тематичних направлень.  І що найголовніше – ці видання бібліотека отримує регулярно. Тож запрошуємо Вас, до цікавого перегляду.

 

 

 

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук