Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Шановні читачі!

Шановні  читачі!

 

       Запрошуємо Вас, на книжковий перегляд, який  присвячений  455-тій річниці від дня народження геніального англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра, що є продовженням серії «На гостини до митця»,

 

 

       Шекспір -  справедливо  визнаний  найвидатнішим англійським драматургом  всіх часів. Його вважають національним  героєм та символом Англії.  Твори письменника перекладені багатьма мовами світу. А його літературна спадщина, набула світового значення, та  вплинула на творчість численних митців, і зберігає свою актуальність до нашого часу.

      На ювілейній книжковій експозиції представлені такі твори  великого англійського драматурга і поета, як: «Річард ІІІ», «Генріх ІV», «Юлій Цезар», «Коріолан», сонети, трагедії і комедії Шекспіра: «Сон в літню ніч», «Король Лір», «Гамлет», «Приборкання норовливої», «Макбет», «Отелло», «Багато шуму з нічого»,  і звичайно ж «Ромео і Джульєтта».

      Не дивлячись  на світовий розголос творів Шекспіра, про самого письменника відомо не так вже і багато, його визнано одним із найзагадковіших письменників світу. Тому, не менш цікавими  матеріалами  книжкового перегляду є література про  життєвий і творчий шлях великого митця,  це  Ф. Е. Холідей «Шекспир и его мир», А. І. Дубашинський «Вільям Шекспір».

      Творчість Вільяма Шекспіра ніколи не вийде з моди, тому що підняті в ньому теми любові і ревнощів, дружби і зради, благородства і підлості, влади і смиренності актуальні завжди.

 

        Всіх, хто бажає збагнути невичерпну чарівність загадкової постаті Шекспіра, що не одне століття хвилює шанувальників літератури в усьому світі, запрошуємо на книжковий перегляд .

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук