Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Літературний подіум «На гостини до митця»Артур КонанДойл

Шановні користувачі!

Відділ дитячого та сімейного читання продовжує серію книжкових експозицій: Літературний подіум «На гостини до митця».

Запрошуємо юних і дорослих читачів, на книжковий перегляд, який присвячено160-річчю з дня народження всесвітньо відомого англійського письменника, одного із геніальних творців детективного жанру Артура Конан Дойла.

 

До вашої уваги  знамениті літературні твори про славнозвісного детектива Шерлока Холмса, улюбленого героя не одного покоління читачів. «Етюд у багряних тонах» – найперша детективна повість, яка принесла автору успіх. «Людина з Бейкер-Стріт», «Обряд родини Масгрейвів», «Пригоди Шерлока Холмса», «Собака Баскервілів» та інші твори,  поведуть вас, в захоплюючий світ детективних пригод та загадкових таємничих розслідувань знаменитого детектива, його логічне мислення, уважність до деталей, вміння аналізувати лишаються гідними подиву та зачаровують.

На експозиції представлені  і відомі твори письменника, в  яких відкривається загадковий і фантастичний світ. Так з повісті «Незвіданий світ»,  читачі дізнаються про нові землі, заселені динозаврами та іншими істотами часів кам’яної доби.


Новини події

Сторінка читача

Пошук