Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Увага! Цікава інформація!

Увага! Цікава інформація!

Якщо вам,  подобається пізнавати світ, отримуючи відповіді на усі свої численні запитання запрошуємо на книжковий перегляд: «Довідкові видання вам покращують знання», який представлено у відділі дитячого та сімейного читання. Захоплюючі подорожі та відкриття, загадкові тварини, незвичайні явища – ці та ще безліч, здавалося б, неймовірних речей насправді є частиною реального світу, в якому ми живемо.  

 

Саме для тих, хто бажає поглибити свої знання, мати уявлення про найважливіші напрямки науки і техніки, історії  та мови,  книжкова експозиція, пропонує переглянути цікаві та яскраві  енциклопедичні видання для різних категорій читачів: «Я пізнаю світ», «Великі мандрівники», «Ілюстрована енциклопедія тварин»,  «Дитяча ілюстрована енциклопедія. Чудеса світу», тлумачні  та орфографічні  словники з української мови, довідники з хімії, математики,  української літератури для різних вікових категорій читачів.  

Тож, поповнюйте свої знання, користуючись енциклопедіями, словниками та довідниками, черпайте  нову і цікаву інформацію, та розширяйте свій кругозір.       


Новини події

Сторінка читача

Пошук