Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка «Почніть майбутнє уже сьогодні»

Книжкова виставка «Почніть майбутнє уже сьогодні»

 

Шановні батьки! Якщо вас хвилюють питання про те, як зробити дитинство своєї дитини щасливим та радісним, а майбутнє успішним; як зрозуміти свою дитину та допомогти їй  стати гармонійною особистістю, а крім того вас хвилює відповідь на питання «Чи хороші ми батьки?» – запрошуємо вас ознайомитися з книжковою виставкою у відділі розвитку читання та естетичного виховання «Почніть майбутнє уже сьогодні» .

 

Виставка складається із 4 розділів: «Діти + батьки = любов» це перший розділ, який познайомить вас з літературою на теми взаємовідносин батьків та дітей, як бути гарними батьками та про основні помилки батьків при вихованні.

Другий розділ «Сто батьківських «ЧОМУ?» надасть вам відповіді на  питання, які «псують» життя батькам.

«Зрозуміти покоління Z» – третій розділ книжкової виставки розповість про те, як виростити успішну, щасливу та слухняну дитину, а також допоможе краще зрозуміти і знайти спільну мову з підлітком.

«Лайвхаки з виховання на щодень» – цей розділ пропонує книги про те, як допомогти дитині долати хвилювання, як швидко приймати рішення, розв’язувати конфліктні ситуації, вірити у власні сили, зацікавити книгою та багато іншого.


Новини події

Сторінка читача

Пошук