Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа»

Книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа»

 

Літні канікули – мрія кожного школяра.  Адже це час для веселих розваг. А ще і прекрасна можливість пізнати щось нове, узявши до рук цікаву книжку...

Тож запрошуємо вас, юні друзі, до відділу  дитячого та сімейного читання на книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа». До вашої уваги запропоновані  видання різної тематики  для всіх вікових категорій, від найменших дошкільнят до старших школярів.

 

Весело та цікаво можна помандрувати сторінками книжок, які представлені на експозиції. Для самих маленьких читачів пропонуються видання із серії «Цікаве читання з малюками» – «Стежинка» Оксани Коротюк, збірка «Гойдарики», енциклопедія для дітей «Де росте що їдять?», «Хатка на дереві» Б’янки Пітцорно, «Білий слон» Кастутіса Каспаравічюса.

Для молодших  школярів  запропонована  пізнавальна  література із серії «Нова українська школа» – «Сучасні українські письменники – дітям»,  книга Будна Н. О. «Математика збірник задач, вправ, тестів», а також  художні твори українських та зарубіжних авторів про таємниці  та захоплюючі небезпечні пригоди: Андрій Кокотюха «Таємниця підводного човна», Юрган Баншерус  «Справа для Квятковського» та інші.  

Підліткам теж не доведеться нудьгувати.  Для них на експозиції  представлені твори  таких авторів, як Анни Лачиної «Украдений цвіт», Валентина Берда «Все починається в 13», Андрія Бачинського «Ватага веселих волоцюг». Вони розповідають про  перше кохання, непрості людські відносини, цікаві та захоплюючі подорожі, що дадуть можливість отримати насолоду від читання.

Книжковий перегляд  «Книжкова посмішка літа» допоможе вам отримати позитивні емоції  від зустрічі з літературними героями, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань.

Тож, читайте, пізнавайте та насолоджуйтесь!


Новини події

Сторінка читача

Пошук