Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Дорогі батьки й малята!

 

Дорогі батьки  й малята!

 

Запрошуємо вас завітати до відділу дитячого та сімейного читання,аби потрапити в захоплюючий світ знань, інформації і розваг. Для вас  розгорнута яскрава книжкова експозиція «Ух, малюк, до твоїх послуг Супер-book».

 

 

Це незвичайна книжкова виставка-гра для найменших читачів, які роблять перші кроки в читанні та їх  батьків. Адже саме батьки читають дитині   перші книжки, роздивляються разом з нею малюнки, підтримують радість пізнання і переживають здивування, пов’язані із пригодами і долями книжкових героїв.  

На експозиції представлені книжечки серії  «Твоя книга» з яскравими  ілюстраціями та веселими віршиками, скоромовками і забавками. Для  дошкільнят – «Твій перший буквар», «Зоопарк від А до Я»  та  абетки, які перетворять вивчення алфавіту й цифр на веселе та цікаве заняття.

Не менш важливою та корисною буде й література, яка допоможе малюкам зробити перші кроки у вивченні англійської мови. Це – «English сказки на английськом», «Animalparadise»,  «LionKingllSimba` S  Pride» та ін.      

Книжкова виставка привертає увагу особливим оформленням – веселі яскраві малюнки, цікаві завдання, м’які іграшки. І пластилін!  Ліплення  з пластиліну – одне з найулюбленіших занять дітей.  З книгами «Чудеса із пластиліну», «Ліпимо із пластиліну. Дикі тварини»  ліплення  стане простим, приємним і радісним заняттям!

Тож запрошуємо вас  весело і корисно провести час разом з книгами!        

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук