Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Літературний перегляд приурочений 75-річчю з дня народження відомого шведського письменника і сценариста Ульфа Старка

 

Шановні користувачі!

Відділ дитячого та сімейного читання запрошує вас на літературний перегляд  приурочений  75-річчю з дня народження відомого шведського письменника і сценариста Ульфа Старка, що став яскравою зіркою світової  дитячої літератури.

 

 

Ульф Старк народився у той самий рік, коли Астрід Ліндгрен написала й опублікувала «Пеппі Довгапанчоха»,  і певним чином став «спадкоємцем» великої казкарки. Саме завдяки книжкам для дітей, він завоював всесвітню славу та звання  одного із найталановитіших письменників і тонкого знавця дитячої психології. Його твори удостоєні багатьох престижних премій.

Загалом Ульф Старк написав близько 30 книжок, більшість із них перекладені  25  мовами.

На експозиції, до вашої уваги представлені такі твори письменника, як «Петер і червоний птах», «Золоте серце», «Тоді я був просто Ульф»,                             «Чи вмієш ти свистати, Юганно», «Диваки і Зануди», «Маленька книжка про любов», «Мій друг Персі, Баффало Білл і я», «Моя сестра – ангел».

Старкові герої – здебільшого невигадані ходульні діти, притягнуті за вуха до якоїсь «теми». Вони всі родом із того справжнього дитинства, де вистачає місця всім – і дорослим, і дітям.

    Тож, завітайте на книжковий перегляд!  Читайте і насолоджуйтесь!


Новини події

Сторінка читача

Пошук