Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Казки, що лікують»

Перегляд літератури «Казки, що лікують»

Запрошуємо всіх бажаючих до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного на перегляд літератури «Казки, що лікують».

Надихнувшись придбаною на Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив-2019» ідеєю запорізьких колег працівники відділу розвитку читання та естетичного виховання підготували для вас дуже цікавий перегляд літератури з елементами блікфангу (метод привернення уваги за допомогою яскравого елемента інформаційного повідомлення).

 

На вас чекає підбірка добрих, веселих, повчальних казок української дитячої письменниці, практикуючого психолога, автора дитячих книжок та енциклопедій, а також мами трьох діточок Наталії Чуб.

Кожна з представлених казок розкриває певну проблемну ситуацію, а спеціальні запитання, що містяться на сторінках допоможуть малюку знайти вихід із неї, навчать турбуватися про інших, бути шанобливим та чемним, веселим та життєрадісним, не боятись труднощів  та переборювати свої страхи.

Казки розраховані для читання дітям молодшого шкільного віку разом з батьками та мають терапевтичний ефект.

 Так, з казки «Забіяка» читачі дізнаються правила поведінки з дорослими та однолітками, казка «Бетсі, не плач!» навчить плаксіїв бути життєрадісними, із казки «Про маленьку пташку» читачі довідаються, як перестати соромитись, а подолати свої страхи та стати відважним і хоробрим допоможуть казки «Про сонну мишку і вередливу пилинку», «Ведмідь Санні в лісі», «Хоробре кошеня» та ін..

Також всім бажаючим пропонується прочитати казку та на спеціальних яскравих аркушах написати свій відгук, дати відповідь на поставлене запитання або просто залишити свій коментар. Таким чином підтримується зворотній зв’язок з кожним читачем.

Тож, чекаємо на вас у бібліотеці! Долайте життєві труднощі з цілющими книжками Наталії Чуб.


Новини події

Сторінка читача

Пошук