Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Нові надходження преси для дітей і дорослих

 

 

Нові надходження преси для дітей і дорослих

Відділ дитячого та сімейного читання запрошує на перегляд періодичних видань «Ерудит - портал журналів».

Для дівчаток-рукодільниць цікавим буде журнал "Жасмин". Умілим ручкам сподобається журнал "Веселий Саморобкін".

 

Веселі оповідки про шкільне життя, історії кохання, поради психолога та ще багато пізнавального підлітки знайдуть у газеті "Клякса". Також школярам, які люблять розв'язувати цікаві завдання і дізнаватися нове, сподобається журнал "БЭМС!".

Сучасних дівчат зацікавить газета "Задавака" - тут цікаві факти з усього світу, історії кумирів, захопливі тести. Про новини музики і кіно, останні модні тенденції, стосунки з хлопцями й подружками читачки дізнаються з журналу "Юная леди". Для більш дорослих дівчат цікавим буде журнал "Joy".

Пізнавально-гумористичний журнал "Весела перерва" для учнів 3-10-х класів пропонує каверзні  головоломки, завдання, кросворди і ребуси. У ігровій формі подано матеріал шкільної програми.

Любителям тварин пропонуємо журнал про дивовижний світ котів з яскравими фото й цікавими історіями "Котэлло". А ще прихильники тваринного світу оцінять журнал "Зоодом" - тут багато інформації про новинки зооіндустрії та поради, як вдало ними скористатися.

Журнали "Твой малыш" та "Мой ребенок" містять корисні відомості для батьків і тих, хто ще чекає поповнення.

Наймолодшим читачам пропонуємо журнали "Тачки", "Малятко", "Вечірня казка", "Принцеса", "Barbie".

Журнали-порадники "Уютная квартира", "Делаем сами", "Добрые советы", "Життя і жінка" містять пізнавальну інформацію про облаштування добробуту оселі, рукоділля, історії для жінок. Рецепти смачних страв читачі знайдуть у журналі "Добра кухня". Перевірені поради від дописувачів і фахівців, секрети здоров'я, веселі оповідки, анекдоти є в журналі "Сваты". Також пропонуємо почитати розважальний журнал "Отдохни!".

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук