Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Журнали для дорослих та дітей

Журнали для дорослих та дітей

Шановні користувачі! Відділ дитячого та сімейного читання запрошує вас на перегляд періодичних видань під назвою «Прес-хвилинка».

 

У журналах «Пізнайко», «Веселі картинки», «Івасик Телесик», «Карамельки», «Ведмедик Баррі», «Весела перерва», «Котя-малюк», «Веселая клякса», «В гостях у казки», «Смайлик» й «Маленька Фея та сім гномів» діти знайдуть багато цікавих, пізнавальних та захоплюючих розповідей, слушних порад. Вони допоможуть у навчанні, поглиблять знання про навколишній світ і відкриють безліч його таємниць.

Сучасних підлітків зацікавлять журнали «Cosmopolitan», «Joy» і «ОднОКласник». Любителям тварин пропонуємо видання «Котэлло» та «Зоодом». Журнали «Твой малыш» і «Мой ребенок» містять корисні поради для батьків щодо виховання й піклування про дитину. Наймолодшим читачам сподобаються журнали «Тачки», «Малятко», «Barbie».

А ще на перегляді є видання для читачів різного віку, з якими можна змістовно й весело провести дозвілля, навчитися створювати корисні та гарні саморобки, приготувати вишукані страви з простих продуктів, освоїти правила догляду за садом та городом, як-от: «Веселый саморобкин», «Делаем сами», «Подружка», «Неймовірні історії життя», «Життя і жінка», «Добра кухня», «Дім. Сад. Город», «Дарья».

 

Приходьте й оберіть журнали собі до вподоби!


Новини події

Сторінка читача

Пошук