Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Мамі» Гаррі Поттера – 55 років!

«Мамі» Гаррі Поттера – 55 років!

Англійська письменниця Джоан Кетлін Роулінг, яка прославилася на весь світ завдяки циклу книг про юного чародія Гаррі Поттера, 31 липня святкує ювілей. З цієї нагоди ми підготували для вас перегляд літератури із циклу «Сьогодні народився…»

На перегляді ви знайдете книги з серії про пригоди Гаррі Поттера та його друзів, як-от: «Гаррі Поттер і таємна кімната», «Гаррі Поттер і кубок вогню», «Гаррі Поттер і орден фенікса» та інші. Також вас зацікавлять книги, які є копіями примірників з бібліотеки Хогвардса: неймовірна збірка захопливих історій «Казки барда Бідла»  та «Квідич крізь віки» – для шанувальників цього виду спорту.

 

Книги Дж. К. Роулінг одержали світове визнання, виграли низку нагород і вийшли тиражем понад 400 мільйонів екземплярів. Окрім поттеріани, авторка написала кілька книг для дорослих. Серед них хвилюючий і дотепний роман про таємне життя провінційних англійців під назвою «Несподівана вакансія» та серія книг про заплутані справи приватного детектива КорморанаСтрайка, які ви теж можете знайти в нашій бібліотеці.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук