Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Ернест Сетон-Томпсон

Шановні користувачі! До вашої уваги у відділі дитячого та сімейного читання представлено перегляд літератури з циклу «Сьогодні народився…», присвячений 160-річному ювілею канадського письменника Ернеста Сетон-Томпсона.

 

 

Сетон-Томпсон першим у світі написав оповідання, головними героями яких були справжні звірі і птахи. З великою любов'ю, правдиво і захоплююче він змалював їхню поведінку і вчинки, часто в драматичних ситуаціях. У книгах цього письменника  є багато незвичайного. Його герої – вінніпезький вовк, пес Бінго, який врятував господаря від вірної загибелі; мудрий вожак зграї вовків Лобо, котрий легко розгадує всі хитрощі мисливців, і його подруга Бланка; койот Тіто; кролик Джек і багато інших.

Сетон-Томпсон ретельно вивчив звички найрізноманітніших тварин та птахів.  Він писав про тварин так, неначе сам був колись вороном, чи лисом, чи ведмедем.  І це не випадково, адже він був ученим і десятки років провів, спостерігаючи за багатьма тваринами канадських лісів. Все побачене він заносив до свого щоденника натураліста. До того ж письменник чудово малював. Як правило, він сам ілюстрував свої книжки й залишив тисячі малюнків з натури.

На нашому перегляді ви зможете ознайомитися з такими книгами як: «Оповідання про тварин», «Лобо», «Маленькі дикуни», «Доміно» та іншими.

  Запрошуємо!

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук