Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

100- річчя Рея Бредбері

  «Є злочини гірші, ніж спалювати книжки. Це – не читати їх»

                                                                                          (Р. Бредбері)

 

 

      Шановні користувачі! До вашої уваги у відділі дитячого та сімейного читання представлено перегляд літератури з циклу «Сьогодні народився…», присвячений 100-річному ювілею американського письменника Рея Дугласа Бредбері.

     Рей Бредбері – найвідоміший у світі американський письменник-фантаст, який творив у жанрі наукової фантастики. Писати він розпочав у 12 років і навіть у віці 90 років, першим ділом після пробудження, сідав за рукопис. Він вірив, що кожен його роман продовжує йому життя.

     Твори Бредбері, найчастіше це – короткі історії, що не несуть жодного розважального характеру. У своїх книгах він акцентує увагу на багатьох глобальних проблемах, які стосуються людства в цілому, так і окремої людини.  У своїх історіях він часто пише про боротьбу добра зі злом. Бредбері є одним з тих письменників, які в своїй фантастиці намагаються спиратися на деякі вже розроблені технічні новинки.

        Талант Рея Бредбері незвичайний і багатогранний, недаремно вже за життя він став класиком.  Письменник створив понад 800 різних літературних творів, в тому числі і кілька романів та повістей, сотні оповідань, десятки п’єс, ряд статей, заміток і віршів. Також він написав безліч сценаріїв до фільмів, міні-фільмів та серіалів, вів свою авторську передачу на телебаченні.

          Тож запрошуємо на цікавий перегляд книг класика-фантаста!

                                        


Новини події

Сторінка читача

Пошук