Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

нові надходження

Абеді, Ізабель.
   Лола та єдиний свідок. Кн.9
[Текст] / Абеді, Ізабель ; пер. з нім. С. Колесник; іл. Д. Генце. - Харків : Ранок, 2015. - 279 с. : іл.

Лола розгублена: вперше вона навіть не знає, як почати свою розповідь. Адже тут стільки всього: і літературні спроби, і детективна епопея, і знайомство відразу з двома письменниками, і доля її нового друга Енцо та його навіженої матері Гудрун!

Цього літа Лолі ніколи мріяти: зламана нога й інвалідний візок — не перешкода для таємничих, дещо моторошних, а іноді й неймовірних пригод, у яких беруть участь усі її друзі. Хто він, загадковий сусіда, якого підлітки прозвали Щуроловом? Наркоторговець, гангстер, викрадач дітей чи… Нізащо не здогадаєтесь аж до останніх сторінок!

 

Рутківський, Володимир.
   Ганнуся. У гості до лісовика
[Текст] : весела пригод. повість / Рутківський, Володимир ; іл. І. Ключковської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 230 с. : іл.

Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, про те від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак – хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо і нікуди не висовували свого цікавого носа? Хіба можна відмовитися від знайомства з русалкою Ган чи отримати подарунок від зайця? А ще – відчути вірне плече друга, переконати у своїй правоті невіруючого Хому Назаровича і, звісно, закохатися по самісінькі вуха у прекрасну однокласницю?

 

Йорт, Віґдіс.
   Йор
ґен + Анна = любов [Текст]: роман / Йорт, Вігдіс ; пер. з норв. Н. Іваничук. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 154 с.

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук