Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Шкільний тревел «Уроки, які ніхто не захоче пропустити»

Шкільний тревел «Уроки, які ніхто не захоче пропустити»

28 лютого учні 3-б та 4-а класів Полтавських ЗОШ № 4 та № 10 мандрували світом і відвідали шість незвичайних уроків своїх ровесників за кордоном. Дзвоник кликав дітей на уроки «Наукового пошуку» та «Кібербезпеки», «Бджільництва» та «Серфінгу». Сонячна Вірменія запросила дітей на запальний урок танців і вони залюбки відпочили і звільнились від напруженого шкільного дня під час танцювальних «па». Разом з маленькими японцями на уроці «Захоплення природою» школярі пізнавали світ краси Японії та оволоділи азами колористичної грамоти. Кумедні хлопчаки –лялькові персонажі розважили дітей на «Веселій перерві» – шкільні анекдоти розвеселили усіх.

Завершився «учбовий» пізнавальний день слайдопереглядом найдивовижніших шкіл світу: найзеленішої, найяскравішої, найкрасивішої та ін. Найбільше вразила школярів одна з шкіл США – тут дітям дозволяється бруднитися, гратися вогнем, розбирати техніку…

Діти висловили свої думки про українську школу та про свої мрії щодо навчання. Присутні отримали домашнє завдання – прочитати цікаві книжки з перегляду та зробити декілька наукових дослідів.


Новини події

Сторінка читача

Пошук