Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Жива бібліотека» - «Ключі від професій»

«Жива бібліотека» - «Ключі від професій»

28 лютого до бібліотеки завітали учні 5-го класу спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю I-III ст. Полтавської обласної ради  на профорієнтаційний захід у форматі «живої бібліотеки» «Ключі від професій» (професія поліцейський). 

Книгами «живої бібліотеки» цього разу були представники Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а "читачами" – діти. На початку заходу начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП  в Полтавській області, підполковник поліції Ірина Миколаївна Карюк розповіла про специфіку роботи ювенальної служби.

Дітям було запропоновано 4 локації, які представляли працівники різних відділів поліції: ювенальної превенції; криміналістичного забезпечення слідчого управління; вибухотехнічний відділ; управління патрульної поліції. Протягом заходу діти, розділившись на 4 групи, по черзі спілкувались з поліцейськими на кожній із локацій. У доступній для них формі школярі дізнались багато цікавого про професіюполіцейського. Так криміналістична служба показала дітям, як беруться відбитки пальців, що роблять поліцейські, коли виїжджають  на місце злочину; вибухотехніки розповіли про різні предмети і засоби, які можуть бути небезпечні для людей; патрульна поліція ознайомила дітей  зі специфікою своєї роботи, а на локації ювенальної превенції діти весело і завзято виконували різні завдання: розгадували ребуси, відповідали на цікаві питання.

 "Жива бібліотека" сподобався як дорослим, так і дітям. Висловлюємо щиру подяку працівникам Головного управління Національної поліції в Полтавській області за допомогу у проведенні заходу.

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук