Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Бібліограф рекомендує

 

Щербаченко, Тетяна.  Біла, Синя та інші [Текст] / Т. Щербаченко . – Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. – 36 с. : іл.

 У книжці Тетяни Щербаченко «Біла, Синя та інші» йдеться, на перший погляд, про кольори. Та якщо придивитися пильніше, в історіях про кольорових киць знайдемо найголовніше запитання: хто я є?

Про це замислюється Біла Киця, яка вперше ступає на сніг і не може відрізнити свою лапку від купки свіжого снігу. Та найповніше тему пошуку себе розкрито в історії Смугастої, яку мама зве то сонечком, то квіточкою, то вовченятком, то кошенятком... Спробуй тут розберися, хто ти є насправді! Кожна киця з її клопотами і пригодами — не просто чарівний персонаж, це дитина в її прагненні ідентифікувати себе, здійснити мрію, знайти своє місце у великому світі, навчитися спілкуватися.

Подобається й робота ілюстраторки Жені Миронюк. Оті клубочки й ниточки, що котяться, тягнуться від сторінки до сторінки й урешті-решт сплітаються в теплий, пухкий і неодмінно кольоровий шалик, – як привіт усім нам від невідомого друга, який надсилає своєрідні запрошення до знайомства. А у відповідь ми позбудемося своїх страхів та забобонів. Обов’язково.

 

Книга Тетяни Щербаченко — вдалий казкотерапевтичний експеримент, а тому вона має бути не лише в бібліотеці, на домашніх книжкових полицях, але й під рукою у кожного дитячого психолога.


Новини події

Сторінка читача

Пошук