Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Зі святом тебе, Україно!

У Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного

відкрилася книжкова виставка-вітання "Зі святом тебе, Україно!"

 

Двадцять п'ять років Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День Незалежності. Нова книжкова виставка,відкрита нещодавно в бібліотеці, представляє матеріали про   становлення української державності, про патріотів, громадських та політичних діячів, учасників боротьби за Незалежність України та збереження національної ідентичності.

 

Так у першому розділі експозиції "Є найсвятіше слово на землі: Одне, Високе. Світле – Україна" представлено ряд фотоальбомів, довідкових, науково-популярних видань про Україну, про те, що складає її гордість і славу: героїчну історію, визначні місця, природні багатства тощо.

У розділі "З Україною в серці, в Україні живу" розміщені твори, що розповідають про тернистий шлях, який пройшла Україна, здобуваючи незалежність, про героїв, що виборювали і виборюють її свободу. 

Цікавими для дітей будуть і художні твори українських авторів, представлені у третьому розділі виставки "Душа тисячоліть шукає себе в слові". Вони сповнені поетичними рядками любові до України, тривоги за сьогоднішні події на Сході країни,  надії на світле майбутнє, гордості за своїх героїв.  

 

Прикрашають виставку дитячі малюнки та ілюстрації, а ще – імпровізована квітка соняшника, на пелюстках якої кожен бажаючий може написати вітання Україні з Днем Незалежності та свої побажання для неї.

   


Новини події

Сторінка читача

Пошук