Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Книжкова виставка-інсталяція "Загадкове, принадне, зловісне"

 

Книжкова виставка-інсталяція

 "Загадкове, принадне, зловісне"

 

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Нова книжкова виставка-інсталяція "Загадкове, принадне, зловісне", організована в нашій бібліотеці, нагадає вам, що зовсім скоро День всіх святих. Це свято – Хеловін або Відьо?мська ніч, під час якого відбувається випрошування дітьми цукерок, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розігрування, розповідання моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів тощо.

 

Тож і розділи книжкової виставки "У нічному мороці", "Вовкулаки, відьми, привиди" представляють багато цікавих книжок таких авторів як: Е. Успенського,              А. Усачева, Л. Ніцай,  М. Павленко та ін. про страшні і не дуже, а може і зовсім не страшні історії. Всі вони схожі на неймовірні казки, від яких важко відірватися.

А от книги з розділу виставки "Пригощай  або пошкодуєш!" підкажуть , що від "зловісної нечистої сили" можна відкупитися солодким та смачним. Тож книжкові поради вам будуть до часу.

Взагалі усім читачам бажаємо зберігати спокій і рівновагу, особливо під час перегляду літератури з розділу "Spookybooks" ("Жахливі книги"), що "вмостилися" у плетеній корзині поруч з гарбузом та іншими невід'ємними атрибутами свята".

  

Тож всім бажаємо приємного читання та веселого свята!

  

   


Новини події

Сторінка читача

Пошук