Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Зимовий вернісаж»

 

«Зимовий вернісаж»

 

Біла королева Зима продовжує зачаровувати нас своєю красою. Виставка робіт учнів художньої майстерні «Арт студія художник» Бернацького Юрія Борисовича «Зимовий вернісаж» (гімназія № 32), яка діятиме до кінця лютого, дивує і запрошує нас до неповторної творчості талановитих дітей від 6 до 15 років. Роботи виконані в графічних та живописних техніках.

 

 

Душа співає від радості, коли в ночі спостерігаєш, як великі сніжинки дружно падають з неба та кружляють у світлі ліхтарів. Чудові роботи «Снігопад», «Морозні зірки», «Святкова магія», «Вечоріє», «Нічний гість», «Морозні зірки», «Тиха ніч» дарують нам такі неповторні відчуття.

Коли бачиш ліси та парки, засипані білим снігом в дитячих роботах: «Осіннє золото снігом припало», «Засніжило», «Ранкова ожеледь», «Мороз», «Нарешті випав сніг», коли можеш прогулятися пішки «Вулицями рідного міста», замріяно побути наодинці з зірочками («Вечірня прогулянка»), розумієш, що таке здатна зробити лише справжня чарівниця Зима.

Тож, поспішайте, любі діти! вас ще чекають веселі зимові забави та ігри, про це нагадують дитячі малюнки «Хокей – спорт для  чоловіків», «на ковзанці» та інші.

 

Виставка чекає на Вас!


Новини події

Сторінка читача

Пошук