«Зимовий вернісаж»

 

«Зимовий вернісаж»

 

Біла королева Зима продовжує зачаровувати нас своєю красою. Виставка робіт учнів художньої майстерні «Арт студія художник» Бернацького Юрія Борисовича «Зимовий вернісаж» (гімназія № 32), яка діятиме до кінця лютого, дивує і запрошує нас до неповторної творчості талановитих дітей від 6 до 15 років. Роботи виконані в графічних та живописних техніках.

 

 

Душа співає від радості, коли в ночі спостерігаєш, як великі сніжинки дружно падають з неба та кружляють у світлі ліхтарів. Чудові роботи «Снігопад», «Морозні зірки», «Святкова магія», «Вечоріє», «Нічний гість», «Морозні зірки», «Тиха ніч» дарують нам такі неповторні відчуття.

Коли бачиш ліси та парки, засипані білим снігом в дитячих роботах: «Осіннє золото снігом припало», «Засніжило», «Ранкова ожеледь», «Мороз», «Нарешті випав сніг», коли можеш прогулятися пішки «Вулицями рідного міста», замріяно побути наодинці з зірочками («Вечірня прогулянка»), розумієш, що таке здатна зробити лише справжня чарівниця Зима.

Тож, поспішайте, любі діти! вас ще чекають веселі зимові забави та ігри, про це нагадують дитячі малюнки «Хокей – спорт для  чоловіків», «на ковзанці» та інші.

 

Виставка чекає на Вас!
Powered by Joomla!® ?????????? ??????? ??????????? ??? ????? ??. ?????? ????????. Designed by: free joomla themes reseller web hosting provider  Valid XHTML and CSS.