Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Мишачі історії

Мишачі історії

Шановні читачі! Запрошуємо вас на перегляд літератури «Мі-мі-мішна господиня року» з циклу книжкових дефіле «Зоопоказ».

Детальніше: Мишачі історії

Книги в багряних тонах

Книги в багряних тонах

Шановні користувачі! Запрошуємо на продовження виставки книг під назвою «Книжкова палітра» у відділ дитячого та сімейного читання бібліотеки.

Детальніше: Книги в багряних тонах

Книги для наймолодших читачів

Книги для наймолодших читачів

Шановні батьки! Запрошуємо на перегляд літератури під назвою «Матусю, почитай своєму янголятку!» з циклу «Родинна читальня», який триває у відділі дитячого та сімейного читання.

Детальніше: Книги для наймолодших читачів

До ювілею Василя Симоненка

 

Шановні користувачі! До вашої уваги у відділі дитячого та сімейного читання представлено перегляд літератури з циклу «Сьогодні народився…», присвячений 85-річному ювілею поета Василя Симоненка.

Детальніше: До ювілею Василя Симоненка

Подорож у кольорову країну

Подорож у кольорову країну

Шановні користувачі! Запрошуємо вас на першу частину книжкової виставки під назвою «Книжкова палітра» у відділ дитячого та сімейного читання.

Детальніше: Подорож у кольорову країну

Казкова країна

Казкова країна

Шановні користувачі! Відвідуючи нашу бібліотеку, будь ласка, зверніть увагу на чарівну вітрину, де розміщена виставка під назвою «Казкова країна».

Детальніше: Казкова країна

Виставка «Магія витинанки»

Виставка «Магія витинанки»

Шановні користувачі! Напередодні новорічних свят люб’язно запрошуємо вас у нашу бібліотеку на виставку чарівних витинанок Олександри Свиридюк, лауреатки премії В. Г. Короленка та учасниці всеукраїнських і закордонних виставок.

Детальніше: Виставка «Магія витинанки»

Марії Матіос виповнюється 60 років

Марії Матіос виповнюється 60 років

Шановні читачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на перегляд літератури в рамках літературного подіуму «На гостину до митця», присвячений ювілею Марії Матіос, який відома письменниця святкує 19 грудня.

Детальніше: Марії Матіос виповнюється 60 років

Новорічне мереживо зими

Новорічне мереживо зими

Шановні читачі! З нагоди прийдешніх зимових свят запрошуємо вас на перегляд літератури, що триває у відділі дитячого та сімейного читання бібліотеки.

Детальніше: Новорічне мереживо зими

Виставка малюнків до Нового року

Виставка малюнків до Нового року

Шановні читачі! Запрошуємо вас на виставку малюнків для зимового настрою, яка триває в нашій бібліотеці.

Це своєрідне привітання з новорічними святами полтавців та гостей міста від вихованців та випускників різних років студії образотворчого мистецтва «Веселка» під керівництвом Юлії Василівни Ільяшевої, які є лауреатами багатьох конкурсів.

Детальніше: Виставка малюнків до Нового року

Читай UA

Читай UA

Юні читачі! Запрошуємо вас на книжкову виставку «Читай UA», яка розміщена у відділі дитячого та сімейного читання.

Детальніше: Читай UA

Виставка книжок-саморобок

Виставка книжок-саморобок

Шановні читачі! Запрошуємо вас у нашу бібліотеку на виставку книжок-саморобок, які виготовили вихованці закладу дошкільної освіти №6 «Дивограй»: старшої групи «Вишенька» та логопедичної групи «Зірочка».

Детальніше: Виставка книжок-саморобок

Світ очима дітей

Світ очима дітей

Шановні користувачі! Запрошуємо вас на виставку дитячих малюнків, яка триває в нашій бібліотеці. На вас чекає світ дитячої фантазії та мрій у виконанні вихованців творчої майстерні, дітей із підготовчої групи та учнівпочаткових класів, під керівництвом Бенфіалова Володимира Степановича, викладача дитячої художньої школи, заслуженого художника України. Запрошуємо!

Детальніше: Світ очима дітей

Книжкова магічна колекція

Книжкова магічна колекція

Шановні читачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання бібліотеки на перегляд літератури «Книжкова магічна колекція».

Детальніше: Книжкова магічна колекція

Література Піднебесної країни

Література Піднебесної країни

Шановні читачі, запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на перегляд літератури на тему «Література Піднебесної країни». Тут ви дізнаєтеся чимало пізнавальної інформації про Китай, ознайомитеся з творами китайських авторів, китайськими народними казками.

Детальніше: Література Піднебесної країни

«Ти – те, що ти читаєш»

«Ти – те, що ти читаєш»

Шановні читачі! Запрошуємо вас на виставку малюнків учасників обласного конкурсу з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло», яка триває у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного.

Детальніше: «Ти – те, що ти читаєш»

Джеремі Стронґу виповнюється 70 років

Джеремі Стронґу виповнюється 70 років

Шановні читачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на літературний подіум «На гостину до митця», присвячений англійському письменнику Джеремі Стронґу. Тут ви зможете ознайомитися із його творчістю, зокрема книгами: «Гармидер у школі», «Вікінг у моєму ліжку», «Кумедна коронація» та іншими.

Детальніше: Джеремі Стронґу виповнюється 70 років

130 років від дня народження Остапа Вишні

130 років від дня народження Остапа Вишні

Шановні читачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на літературний перегляд із циклу «Ювілейний букет: письменникам Полтавщини», приурочений до 130-річчя Остапа Вишні, легендарного сатирика та гумориста родом із Полтавщини. На перегляді ви зможете ознайомитися зі збірками творів письменника, а з портретних нарисів – дізнатися подробиці його біографії.

Детальніше: 130 років від дня народження Остапа Вишні

«Моторошна» виставка

«Моторошна» виставка

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до відділу дитячого та сімейного читання, а також у відділі розвитку читання та естетичного виховання ознайомитися з книжковими виставками до свята Хелловіну. Також ви зможете висловити свою думку стосовно цієї події, проголосувавши «за» чи «проти» відзначення Хелловіну в Україні.

Детальніше: «Моторошна» виставка

Осінь дарує радість

Осінь дарує радість

Шановні читачі! Запрошуємо вас до нашої бібліотеки на перегляд виставки творів ручної роботи під назвою «Осінь даруєрадість».

Детальніше: Осінь дарує радість


Новини події

Сторінка читача

Пошук