Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Статті

До уваги тих, хто любить читати!

До уваги тих, хто любить читати!

Нові надходження до бібліотеки.

Перед вами книги серії видавництва «Майстер-клас» під назвою «Рекомендуємо прочитати». Це літературно-художні видання, куди входять тільки кращі твори художньої літератури.

Біанкі, Віталій Валентинович. Мишеня Пік [Текст]/В. В. Біанкі; худож. О. Кузнецової. – К.: Майстер-клас, 2014. – 48с.: іл.

Про мужнє мишеня, яке пережило корабельну катастрофу, врятувалося від хижаків і спромоглося розтопити кригу жорстокості в дитячих серцях.

Нестайко, Всеволод Зіновійович. Олексій, Веселик і Жар-Птиця [Текст]/В. З. Нестайко. – К.: Майстер-клас, 2012. – 64с.: іл.

Перед героями цієї історії стоїть непросте завдання – перетворити неслухняного капризулю Олексія-Плаксія на гарного малюка Лесика-Веселесика. Досягти мети допоможуть лише дружба, добро і наполегливість.

Нікітський, Юрій Володимирович. Дівчатка, які в мене закохані [Текст]/Ю. В. Нікітський; худож. М. Крутіков. – К.: Майстер-клас, 2013. – 64с.: іл.

Ця книга вас просто розвеселить і, можливо, чогось навчить, адже її написав веселий та мудрий письменник.

Нікітський, Юрій Володимирович. Про Юлю і Юру [Текст]/Ю. В. Нікітський; худож. І. Смирнова. – К.: Майстер-клас, 2013. – 48с.: іл.

Незвичайні пригоди Юлі і Юри в Африці, у школі, в темній кімнаті, на риболовлі та у казці до якої вони так і не потрапили.

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук