Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

На бібліопотязі – в новий рік

На бібліопотязі – в новий рік

Після зимових свят бібліопотяг «Бібліотека – наш дім» почав курсувати за звичним графіком і вже встиг зробити зупинки у двох дошкільних навчальних закладах Полтави та Обласному центрі реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системипри Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні.

Діти із захопленням гортали різноманітні книги та журнали, привезені бібліопотягом, а потім у невимушеній обстановці обговорювали сюжети, які найбільше припали до душі, ділилися враженнями про літературні твори улюблених письменників та поетів. Крім того, дітей зацікавила інформація про роботу бібліотеки, її історію, а також книги, які тут можна знайти.

 

Дитяча бібліотека підтримує практику інклюзивної освіти, тож наші працівники регулярно відвідують реабілітаційні заклади, аби діти з особливими освітніми потребами нарівні зі звичайними школярами мали доступ до цікавих книг, були в курсі останніх літературних подій та ознайомлювалися з новинками українських видавництв. Приємно, що подібні заходи знаходять відгук у юних читачів – кожного разу вони з радістю чекають на приїзд нашого бібліопотяга. 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук