Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє

Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє

   

3-4 липня 2013 року Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного взяла участь у Міжрегіональному ярмарку і конференції «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє», ініціатором якого є Українська бібліотечна асоціація.

На ярмарку у м. Суми було представлено 22 проекти бібліотечних інновацій. Бібліотека презентувала проект «Бібліотека на зв'язку», що має на меті забезпечення населення послугами нового рівня, організацію майданчика для спілкування, налагодження партнерських зв’язків між бібліотекою і громадою та творчому розвитку дітей та підлітків через організацію та проведення різноманітних масових заходів з використанням новітніх технологій. Проект реалізується у декількох напрямах: «Бібліотека за межами» - рекламні акції бібліотеки, «Жива бібліотека» - полікультурне спілкування дітей, різних національностей, «Сходинки творчого зростання» - проведення творчих майстер – класів для дітей у тому числі і по скапу; організація скайп – спілкування дітей із різних регіонів; співпраця бібліотеки із іншими установами та організаціями міста, зокрема Полтавським інститутом економіки і права.

Учасники та відвідувачі ярмарку змогли ознайомитися з електронною презентацією , оглянути друковану рекламну продукцію бібліотеки, яскравий стенд та плакат із фотографіями заходів. Кожен бажаючий зміг власноруч зробити ляльку-мотанку побувавши на імпровізованому бібліотечному майстер – класі. Поярмаркували добре, і себе показали і інших побачили. Проект «Бібліотека на зв’язку» працює. Приєднуйтесь!


методи

Новини події

Сторінка читача

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
61
96
498
1708
190223
26-05-2019 12:56:05
3
0
3

Пошук