Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Наказ №165 Про затвердження Положення про обласний конкурс-огляд досвіду роботи районних (міських) бібліотек для дітей з користувачами- підлітками „Нові інформаційні технології на допомогу морально- духовному вихованню підлітків”

     

УКРАЇНА              

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ  КУЛЬТУРИ 

 


                                       НАКАЗ

 

  16.05.2012                             м. Полтава                     № 165                                            

 

 

Зареєстровано в Головному управлінні   юстиції у Полтавській області

 

«21» травня  2012 р. за № 34/1843

 

Керівник органу

державної реєстрації          (підписано)

Про затвердження Положення                

про обласний конкурс-огляд

досвіду  роботи  районних (міських)

бібліотек для дітей з користувачами-

підлітками „Нові інформаційні

технології на допомогу морально-

духовному вихованню підлітків”Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2009       № 1415 “Про затвердження типових положень про управління культури і туризму обласної, Севастопольської міської, Головне управління культури, Головне управління охорони культурної спадщини, управління туризму і курортів Київської  міської,  відділ  культури  і  туризму   районної,   районної у м. Севастополі, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини районної у м. Києві державної адміністрації” та з метою активізації та покращення змісту і якості роботи бібліотек, вивчення та узагальнення передового бібліотечного досвіду, подальшого його впровадження в роботу бібліотечних закладів області, підтримки творчої ініціативи бібліотечних працівників  

 

Н А К А З У Ю:

 1. Затвердити Положення про обласний конкурсогляд досвіду роботи районних (міських) бібліотек для дітей з користувачами-підлітками „Нові інформаційні технології на допомогу морально-духовному вихованню підлітків” (додається).

 2. Начальнику відділу соціокультурної діяльності, планування, обліку та звітності Бут О. Х. у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області.

3. Обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного (Митрофановій Л. І.) після державної реєстрації забезпечити оприлюднення даного наказу в засобах масової інформації.

 4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури облдержадміністрації Вождаєнко В. В.

 Начальник управління                                                                  Г. І. Фасій                            

 


методи

Новини події

Сторінка читача

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
214
302
1501
3930
172321
16-02-2019 14:03:00
5
0
5

Пошук