Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Про Ярмарок

18 — 19 червня 2014 року на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відбулась виїзна сесія Південноукраїнського міжрегіонального Ярмарку бібліотечних інновацій “БібліоКре@тив - 2014”.

Вперше такий Ярмарок відбувся у м. Херсоні у 2010 р. з ініціативи Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Тоді ж було вироблено основний формат фахового заходу: проведення його на базі бібліотек-співорганізаторів почергово (у 2011 р. - в Криму, в 2012 р. - у Миколаївській, в 2013 р. - у Херсонській областях). Цього року Ярмарок відбувся у м. Полтаві у формі майстер-класу “Інноватика-2014”.

Професійний форум пройшов під егідою Української асоціації працівників бібліотек для дітей і в ньому прийняли участь: начальник управління бібліотек, читання та регіональної політики Міністерства культури України - Нікіфоренко Лариса Степанівна, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алла Іванівна з провідними фахівцями, бібліотек для дітей та шкільних бібліотек із Миколаївської, Херсонської та Полтавської областей, а також заступник головного редактора фахового журналу “Шкільний бібліотечно-інформаційний центр” (м. Київ).

Після професійної екскурсії по Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбулося офіційне відкриття Ярмарку інновацій. Учасники зібрання також відзвітували про реалізацію “куплених” минулого року ідей бібліотечних інновацій.

Та основне місце на професійному форумі відводилося Ярмарку: кожна бібліотека - учасниця підготувала “на продаж” власні оригінальні креативні ідеї, які могли б зацікавити інших учасників заходу. “Плата” за ідею, що найбільше сподобалась, - це зобов'язання втілити її у життя на власних теренах і звіт про реалізацію на ярмарку наступного року.

Окрім пленарного засідання, відбулася також робота у секціях - окремо дитячих та шкільних бібліотек, зокрема із виїздом до кращих бібліотек Полтавщини.

Проведення таких заходів сприяє активізації взаємодії дитячих бібліотек для ефективного просування інноваційних послуг, удосконалення, вивчення та обміну досвідом на допомогу підтримці і просуванню читання як основи всебічного розвитку дітей.

Презентації ідей, що були "куплені":
Завантажити
Завантажити
Завантажити

Презентації інноваційних ідей, що були представлені "на продаж" :
Завантажити
Завантажити
Завантажити
Завантажити
Завантажити


методи

Новини події

Сторінка читача

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
15
58
394
4148
245042
30-10-2020 06:44:31
1
0
1

Пошук