Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Всеукраїнська науково-практична конференція

 

Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей на тему: "Патріотичне виховання у бібліотеці:

 традиції минулого і сучасного"

 

28 – 30 жовтня  у  Полтавській  обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей на тему: "Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного".

Конференція відбулася  за підтримки Міністерства культури України та Національної бібліотеки України для дітей.

 В ході роботи конференції висвітлено такі важливі питання сьогодення як:

- сучасні реалії та напрями роботи бібліотек для дітей в умовах реформування;

- патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду;

- формування патріотизму особистості в умовах суспільних змін;

форми та засоби бібліотечного впливу на становлення громадянської

   позиції сучасного патріота незалежної країни;

- досвід дитячих бібліотек в питанні патріотичного виховання  та інші.

 

28 жовтня конференція проходила за участю керівника апарату oблдержадміністрації  М. І. Білоконя і начальника управління культури облдержадміністрації  Г. І. Фасія, генерального директора Національної бібліотеки України для дітей А. І. Гордієнко, керівників Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського, Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара, Полтавської міської ЦБС. В роботі конференції також взяли участь провідні фахівці Національної бібліотеки України для дітей, Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного та Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, керівники обласних та міських центральних бібліотек  для дітей з 22 областей України. Вітальну адресу від віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України учасникам конференції зачитала генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей А. І. Гордієнко.


 

 

Продовжилося пленарне засідання на базі міської бібліотеки-філії № 10 МЦБС м. Полтави.

 

29 жовтня відбулося виїзне пленарне засідання на базі Полтавської районної бібліотеки для дітей та Кременчуцької центральної міській бібліотеці для дітей імені І.Ф. Торубари, темою якого було: "Формуванняпатріотизму особистості в умовах суспільних змін".  Від НБУ для дітей бібліотекам було передано бібліотечку дитячої літератури.

 

 

Третього дня у Полтавській обласні дитячій бібліотеці відбувся професійний діалог: "Суспільне партнерство як фактор успіху бібліотеки", в ході якого обговорювалися питання взаємодії бібліотек та музеїв у патріотичному вихованні підростаючого покоління, використання соціальних медів як інструменту патріотичного виховання, робота з тимчасово переміщеними особами тощо.

 


методи

Новини події

Сторінка читача

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
15
58
394
4148
245042
30-10-2020 07:45:02
1
0
1

Пошук