Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«КЛАСна бібліотечка»

«КЛАСна бібліотечка»

Працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного провели пізнавально-ігрову програму для дітей старшої групи «Соняшник» СНВК № 26 «Перші кроки» як заключний етап спільної бібліотечної акції «КЛАСна бібліотечка» в рамках реалізації придбаної ідеї у колег зі Скадовської центральної бібліотеки для дітей на Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив-2018».

Оригінальна ідея передбачала читацькі змагання в школах серед дітей середнього шкільного віку. Працівники ж Полтавської книгозбірні залучили до акції дошкільників.

Протягом декількох місяців бібліотекарі приносили різні тематичні підбірки книг до садочку та залишали їх приблизно на два тижні, вихователі читали їх дітям та обговорювали. Це були книги про рослинний і тваринний світ, друзів та їх роль в житті кожної людини, етикет для малечі, професії і, навіть, про космос.

По закінченню акції бібліотекарі провели в садочку пізнавально-ігрову програму, під час якої дітлахи ділилися своїми враженнями та відповідали на запитання щодо прочитаних книг, грали в різні рухливі ігри, які відповідали тематиці книг акції.

 


методи

Новини події

Сторінка читача

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
66
23
66
1126
196450
19-08-2019 20:15:49
1
0
1

Пошук