Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Магічна подорож країною книг

Магічна подорож країною книг

30 січня четвертокласники однієї з полтавських шкіл занурилися у віртуальну гру під назвою «Велика магія книжок», ідея створення якої належить бібліотекарям Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач». Захід відбувся в рамках проекту «Бібліокре@тив – 2019/2020».

Цілком можливо, що книга насправді є чарівним предметом, яка магічним чином впливає на читача. Тож спочатку учасники мали змогу висловити свої припущення, як саме світогляд людини змінюється під впливом читання. Діти надзвичайно активно долучилися до ігрового процесу. Виявилося, що майже всі школярі є завзятими читачами і навіть уже мають свої вподобання в літературі. Зважаючи на це, наприкінці гри їм було запропоновано розширити читацькі горизонти і ознайомитися з новими книгами. А щоб дітям було цікавіше, шлях до книг їм вказували блікфанги – спеціальні позначки для привернення уваги. Приємно, що деякі школярі зацікавилися пропозицією й відразу обрали книги із представленої добірки. 

У ході гриучасники переглядали уривки та прослуховували музичні композиції з екранізацій книг, а також милувалися картинами, на створення яких художників надихнули літературні твори.


методи

Новини події

Сторінка читача

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
115
177
830
2542
234078
14-08-2020 16:26:16
2
0
2

Пошук