Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Читати модно завжди!

Читати модно завжди!

Під таким гаслом 27 лютого в бібліотеці відбувся традиційний, проте оновлений, бібліоланцюжок «Модна читанка», на який завітали четвертокласники однієї з полтавських шкіл.

Діти мандрували сторінками видання «27 причин читати книгу» Ірини Порхун та знайомилися з найбільш оригінальними перевагами читання. Школярі дізналися, що прочитавши багато книг, можна створити особистий цитатник. Тож для початку діти обговорили вислови відомих письменників про книги та їхню роль в нашому житті. А деякі учні навіть посперечалися з істинністю цих думок.

Неабияку цікавість в учасників бібліоланцюжка викликали книги-приправи й книги-скульптури, вигадливо оформлені видання, тривимірні й «розрізані» книги та інші дива. Школярам також сподобалося переглядати буктрейлери до захоплюючих літературних історій.

Чи не найбільш вагомою причиною для читання є спільні погляди з авторами книг. Щоб переконати в цьому школярів, наші працівники дібрали різноманітні книжкові новинки  з фонду бібліотеки. Тож кожен із присутніх міг обрати книгу відповідно до своїх вподобань. А діти, яким шкода викидати надто зачитані книги, приєдналися до майстер-класу зі створення «книжкового» янгола.

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук