Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

27 лютого старшокласники однієї з полтавських шкіл взяли участь у годині вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, душах…», присвяченій Дню Героїв Небесної Сотні.

На пам’ятний захід прийшли учасники полтавського Євромайдану та воєнних дій на Сході України, члени Центру соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО м. Полтава: Юлія Костенко, Євген Закалюжний, Андрій Кошман, Віталій Степанов і Олег Пустовгар.

Пані Юлія розповіла про перші трагічні митіЄвромайдану в Полтаві та свої мотиви участі в протестах. А Олег Пустовгар пояснив, як події кінця 2013 – початку 2014 років змінили Україну та свідомість людей. Крім того, він презентував третій випуск книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір». До учасників заходу звернулася Лариса Митрофанова, директор ПОБД ім. Панаса Мирного, яка висловила сподівання щодо гідного майбутнього підростаючого покоління.Школярі мали змогу поставити гостям запитання, що найбільше їх хвилюють.

Вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто відстоював права українців. Зокрема, згадали про уродженців Полтавщини, які приєдналися до боротьби та поклали свої життя за гідність земляків: Андрія Черненка й Ігоря Сердюка. Також усі охочі ознайомилися з книгами, представлені на тематичному перегляді. А діти оглянули виставку, експонати якої були своєрідними «очевидцями» трагічних подій, що спіткали нашу країну.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук