Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Дякуємо за вітання з ювілеєм бібліотеки та подаровані книги!

Дякуємо за вітання з ювілеєм бібліотеки та подаровані книги!

Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного висловлює щиру подяку за вітання з 80-річним ювілеєм та чудові подарунки: книги, логічні ігри, авторські листівки, підбірку журналів "Розумашки". Вони стануть частинкою її  змістовного і цікавого фонду та обов’язково знайдуть своїх читачів, а авторські листівки доповнять книжкові виставки, присвячені творчості українських дитячих письменників.

Ми щиро вдячні перш за все Наталії Марченко (Наталя Савчук), автору-модератору профільного електронного ресурсу «КЛЮЧ» (Краща Література Юним Читачам) Національної бібліотеки України для дітей, письменниці, кандидату історичних наук, співробітнику Інституту біографічних досліджень НБУВ,яка особисто привезла всі подарунки до бібліотеки і передала вітання від письменників, видавців та перекладачів дитячих книг.

Приємним сюрпризом для нас стали книги-дарунки від: електронного ресурсу "КЛЮЧ"; Творчого об`єднання  дитячих письменників КОНСПУ; Видавництва "Розумна дитина" (директор Ольга Сімонова); "Видавничого  центру "12" (директор Олена Осмоловська).

Щиро вдячні за книги з дарчими підписами авторам дитячих книг: Галині Малик, Зірці Мензатюк, Олені Рижко, Оксані Кротюк, Еліні Заржицькій, Оксані Думанській, Тетяні Качак, Тетяні Винник.

Дякуємоперекладачу Володимиру Чернишенку – за видання вірша Ред`ярда Кіплінга "Солдат"; Григорію Фальковичу –за вірш"Серпнева мелодія"; Члену Конгресу літераторів України, композитору та співачці Олені Швець-Васіній – за ноти і слова до пісні "Ми збираємо гриби" (слова Еліни Заржицької); дитячій письменниці і головному редактору журналу "Розумашки" Руслані Скачко – за підбірку журналів.

Дякуємо за логічні ігри Українському гуманітарному видавництву "Дух і Літера"  (директор Костянтин Сігов).

 Також висловлюємо вдячність за подаровані книги колегам з Гадяцької районної бібліотеки для дітей та Миргородської міської бібліотеки для дітей.


Новини події

Сторінка читача

Пошук