Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відкрито

Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відкрито

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати.

У Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного урочисте відкриття Тижня відбулося 21 березня. І розпочалося воно грою-квестом"У пошуках книжкових скарбів"із  проходження бібліотечних локацій та пошуком "ключів" від скрині "книжкових скарбів",  яка дала своєрідний старт бібліотечним заходам.

У веселомузмаганнівзяли участь учні 6-б класу Полтавської ЗОШ № 37. Діти не лише з успіхом відшукали у бібліотеці всі ключі від "скрині", а й  ознайомились із структурними підрозділами бібліотеки та їх роботою; книжковими виставками та переглядами літератури, дізналися як виглядає електронний каталог та виконали завданнягри-квесту.

Отже, Тиждень дитячого читання розпочато і бібліотека запрошує всіх бажаючих відвідати заходи в рамках тематичних днів: поетичного понеділка, пізнавального вівторка, казкової середи, театрального четверга, пригодницько-мультяшної п’ятниці. Буде безліч розваг, цікавих зустрічей з письменниками, рідного краю, яскраві театралізації. Про дні та час проведення заходів можна дізнатися із Плану заходів на сайті бібліотеки (http://odb.poltava.ua), або за телефоном: 56-29-82.


Новини події

Сторінка читача

Пошук