Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Круглий стіл "Сучасна шведська література для дітей" в рамках експонування виставки "Where Children Grow"

Круглий стіл "Сучасна шведська література для дітей"

 

21 березня,  в рамках експонування виставки "Where Children Grow" ("Тут ростуть діти") Шведського інституту та Шведського Інституту дитячої літератури, у бібліотеці відбувся круглий стіл "Сучасна шведська література для дітей".

Учасниками кругового столу були керівники дошкільних навчальних закладів Полтавського району. Вони ознайомилися з мандрівною виставкою, представленою на сучасних roll-up стендах, що розповідає про письменників та ілюстраторів Швеції, їх інновації як у мотиви, так і у візуальне оформлення книжок. Виставка організована за сприяння Посольства Швеції.

Головний бібліотекар Ірина Петлюк ознайомила  присутніх з оглядом літератури Швеції та особливостями, що вирізняють її з поміж інших: товариським ставленням до дітей, умінням слухати їх, розуміти, допомагати і підтримувати; гуманним відношення до людей похилого віку тощо.

В ході круглого столу було обговорено коло питань, що піднімають у своїх творах дитячі письменники: смерть, психічні хвороби, самотність, розлучення, егоїзм дорослих, чутливість дітей до негараздів у сім`ї,   актуальність цих питань і в нашому суспільстві.

 

Учасники заходу ще раз наголосили на важливості читання та його ролі у вихованні дітей.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук