Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Круглий стіл «Сергій Єфремов як історик українського письменства»

21 березня 2019 р. працівники бібліотеки взяли участь у круглому столі «Сергій Єфремов як історик українського письменства», організованому співробітниками Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного з нагоди 80-х роковин смерті С. О. Євремова для фахівців музейних та бібліотечних закладів м. Полтави. Учасники круглого столу у своїх виступах висвітлили життєвий та творчий шлях Сергія Єфремова, одного з найколоритніших постатей в українському літературознавстві, окреслили значення його праць для сучасників у прочитанні й переосмисленні літературного процесу України від давнини до 20-х років ХХ століття.

Змістовно представлено науковий метод і точність фахових характеристик С. Єфремова стосовно Івана Котляревського, про його творчі зв’язки з Володимиром Короленком та Панасом Мирним, розкрито зміст і значення основних праць літературознавця.

Присутні також дізналися багато цікавого про діяльність С. Єфремова у політико-державній сфері УНР. З темою «Сергій Єфремов та його «Історія українського письменства» виступила Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Дякуємо співробітникам  Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного за чудовий захід про долю українського слова та його славного захисника.


Новини події

Сторінка читача

Пошук